Wróżbitka złodziejka na Wojska Polskiego - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Niedziela, 17 lutego 2019
Wybierz miasto na mapie
Wróżbitka złodziejka na Wojska Polskiego
Data dodania: 2018-07-09 10:56:34
Wróżbitka złodziejka na Wojska Polskiego
Źródło zdjęcia: sxc.hu/zdjęcie poglądowe
Stosowana przez fałszywe wróżki psychomanipulacja skutkuje tym, że pokrzywdzone osoby orientują się, że zostały okradzione dopiero po czasie. O tym przekonała się mieszkanka gminy Bełchatów.

Bełchatowscy policjanci prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży pieniędzy 54-letniej mieszkance gminy Bełchatów. Zdarzenie miało miejsce 7 lipca 2018 roku, przy ulicy Wojska Polskiego w Bełchatowie (na przeciwko targowiska miejskiego).

54-latka szła chodnikiem wgłąb osiedla Dolnośąskiego i został zaczepiona przez kobietę, która poprosiła o 1 zł na wodę.
. Kobieta ta była w wieku około 40-50 lat, miała około 165 cm wzrostu i śniadą karnację. Powiedziała, że jest w ciąży i chce jej się pić. Kiedy otrzymała złotówkę, poprosiła jeszcze o 2 złote, w zamian za to miała powróżyć. Wypowiedziała jakieś zaklęcia. Na koniec, oddała te dwa złote właścicielce, jednak aby się wróżba powiodła sama włożyła je do portfela, po czym odeszła.

Pokrzywdzona z kolei odjechała w kierunku Grocholic. O tym, że w portfelu brkuje jej 570 złotych zorientowała się w sklepie, w którym chciała zrobić zakupy. Sprawę zgłosiła na policję.

Policja ostrzega przed osobami, które wróżą z ręki równocześnie opróżniając portfele. Jeżeli chcemy skorzystać z tego typu usług, udajmy się do profesjonalnego, działającego legalnie salonu lub gabinetu.

KPP Bełchatów / JR
Tagi: wróżba, złodziejka, Wojska Polskiego, Bełchatów
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  • Nie chodźcie do wrózbitów. Zabobony w roku 2018? Zrozumiałbym gdybyśmy mieli 1618.
    Autor:Michał Data: 2018-07-10 08:44:45
  • Ta kobieta mnie zaczepiła jak szłam w sobotę na rynek. Była bardzo nakrętna. Wystarczy sprawdzić monitoring dolsatu.
    Autor:Iwona Data: 2018-07-09 11:39:10
go to top