Nietypowa skrytka na Dolnośląskim. Przed policją ukryli się pod podłogą - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Poniedziałek, 18 lutego 2019
Wybierz miasto na mapie
Nietypowa skrytka na Dolnośląskim. Przed policją ukryli się pod podłogą
Data dodania: 2018-06-28 13:04:20
Nietypowa skrytka na Dolnośląskim. Przed policją ukryli się pod podłogą
Źródło zdjęcia: KPP Bełchatów
23-letni mężczyzna przed bełchatowską policją ukrył się w podpodłogowej piwniczce. Bełchatowianin trafił do policyjnego aresztu.

Wczoraj, 27 czerwca 2018 roku, policjanci prewencji podczas wykonywana czynności w innej sprawie udali się na os. Dolnośląskie w Bełchatowie. Dojeżdżając na miejsce, zauważyli na jednej z posesji osoby, które na widok radiowozu szybko wbiegły do budynku. Jedna z nich wyglądem przypominała osobę poszukiwaną.
. Kiedy funkcjonariusze zapukali do mieszkania, drzwi otworzył im przestraszony 26-latek. Mężczyzna oświadczył, że pilnuje mieszkania pod nieobecność właściciela, który w tej chwili przebywa w pracy. Uwagę policjantów przykuł nieład jaki panował w jednym z pomieszczeń. Okazało się, że w podłodze, pod ściągniętym chodnikiem znajdują się luźno ułożone deski, a pod nimi wejście do małej piwniczki. To tam skryli się 33-letnia kobieta i 23-letni mężczyzna, widziani chwilę wcześniej przed posesją.

O ile kobieta nie miała powodów, aby ukrywać się przed policją, o tyle jej kolega nie miał już tak "czystego sumienia". Po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że jest on osobą poszukiwaną do odbycia kary pozbawienia wolności. Dodatkowo kryminalni ustalili, że 23-latek tydzień temu dokonał kradzieży roweru górskiego, którym podjechał pod jeden z marketów, gdzie usiłował dokonać kradzieży sklepowej produktów o łącznej wartości 21,92 zł. Wówczas to, został on spłoszony przez pracowników sklepu i uciekając porzucił zarówno artykuły, jak i skradziony wcześniej rower. Wszystko jednak zarejestrowały kamery monitoringu.

23-letni mężczyzna został zatrzymany. Noc spędził w policyjnym areszcie. Po przedstawieniu zarzutów za przestępstwo kradzieży i wykroczenie - usiłowanie kradzieży, trafi do więzienia, gdzie będzie odbywał karę pozbawienia wolności i oczekiwał na kolejny wyrok.

KPP Bełchatów / JR
Tagi: ukrył się pod podłogą, złodziej, Bełchatów, Dolnośląskie
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  • Dolnoslaskie najwieksza wylegarnia patologii ;l
    Autor:Tereska Data: 2018-07-02 10:49:28
  • ahahaha patole
    Autor:nick Data: 2018-07-01 15:13:44
go to top