Ważny komunikat do konsumentów wody z gminy Bełchatów - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Poniedziałek, 18 lutego 2019
Wybierz miasto na mapie
Ważny komunikat do konsumentów wody z gminy Bełchatów
Data dodania: 2018-06-22 08:17:51
Ważny komunikat do konsumentów wody z gminy Bełchatów
Ważny komunikat do konsumentów wody z gminy Bełchatów Ważny komunikat do konsumentów wody z gminy Bełchatów
Źródło zdjęcia: sxc.hu, pis.lodz.pl
Komunikat Państwowego Powiatowego Inspektoratu Sanitarnego w Bełchatowie z dnia 21.06.2018 r.
. skierowany do konsumentów wody z wodociągu Parzniewice na terenie gminy Bełchatów.


W 3 próbkach wody pobranych z sieci wodociągu Parzniewice na terenie gminy Bełchatów stwierdzono wysoką ogólną liczbę mikroorganizmów w 22°C - > 300 jtk/1 ml.

Woda nadaje się do spożycia, kąpieli noworodków, mycia zębów, owoców i warzyw spożywanych na surowo oraz mycia naczyń po uprzednim przegotowaniu (min. przez 2 minuty) i pozostawieniu do ostudzenia bez gwałtownego schładzania.

Zalecenie obowiązuje do czasu wydania kolejnego komunikatu.

pis.lodz.pl / JR
Tagi: woda, gmina Bełchatów, sanepid, wodociągi
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  • Do Pewker. Wodociąg Parzniewice, to nawet (z tego co wiem) nie jest w Gminie Bełchatów, tylko Wola Krzysztoporska ale i nie musi być, bo to nazwa wodociągu, który zasila w wodę wsie na terenie gminy Bełchatów i to nie jedną, np. Bukowa, Dobiecin, Helenów, Kalisko, Kielchinów, Księży Młyn, Kurnos Drugi i Kurnos Pierwszy, Łękawa, Mazury, Rząsawa, Zawadów, Zdzieszulice Wawrzkowizna i kilka posesji w samym Bełchatowie.
    Autor:dociekliwy Data: 2018-06-23 20:50:56
  • Może zamiast siać panikę byście określili dokładnie jakich obszarów dotyczy problem? "Mieszkańcy gminy Bełchatów", podczas gdy sam Bełchatów nawet nie korzysta z wodociągu Parzniewice...
    Autor:Pewker Data: 2018-06-22 15:46:02
go to top