W sobotę ostatni domowy mecz "Brunatnych" - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Sobota, 23 lutego 2019
Wybierz miasto na mapie
W sobotę ostatni domowy mecz "Brunatnych"
Data dodania: 2018-05-29 12:20:42
W sobotę ostatni domowy mecz "Brunatnych"
W sobotę ostatni domowy mecz "Brunatnych" W sobotę ostatni domowy mecz "Brunatnych" W sobotę ostatni domowy mecz "Brunatnych"
Źródło zdjęcia: GKS Bełchatów
Finał sezonu 2 ligi 2017/18 już w najbliższą sobotę! W pożegnalnym spotkaniu drużyna PGE GKS Bełchatów zagra 2 czerwca ostatni mecz przed własną publicznością.

W ramach 34. kolejki 2 ligi "Brunatni" podejmą na stadionie przy ul. Sportowej walczącego o baraże do Nice 1 ligi Radomiaka Radom. Dla gości będzie to mecz o 4. miejsce w tabeli a dla bełchatowian o 6. pozycję i dziesiąte domowe zwycięstwo na własnym stadionie.

Sprzedaż biletów na to ostatnie spotkanie giekaesiaków rozpocznie się w Punkcie Obsługi Kibica w piątek 1 czerwca o godz. 13.

Wejściówki na rywalizację z Radomiakiem będzie można kupować na trybuny: wschodnią (sektory od A1 do A4), zachodnią (C1 – C8) i północną (D6, D11 i D12).
. Do dyspozycji posiadaczy kart SuperVIP i VIP będzie trybuna honorowa oraz sektor D5. Najmłodszych kibiców klub zaprasza do Sektora Rodzinnego (D11). Czekać będą tam m.in. liczne atrkacje i prezenty z okazji Dnia Dziecka.

Ceny wejściówek w zależności od trybuny, rodzaju i czasu zakupu, będą dostępne w cenach od 1 do 20 zł.

Nie zapominając o nowych kibicach i o tych, których Karta Kibica straciła ważność, Klub kontynuuje promocję: wyrabiając nową Kartę Kibica (koszt 5 zł) otrzymamy bilet na mecz za darmo.

Ważny jest fakt, że biletu nie trzeba kupować osobiście. Może to zrobić ktoś za Was podając imię i nazwisko oraz wybrane miejsce na stadionie. Niezbędne jest tylko posiadanie Karty Kibica.

Harmonogram otwarcia Punktu Obsługi Kibica (trybuna południowa stadionu od ul. 1 Maja), w którym można nabywać bilety:

1.06. w godz. 13 - 17
2.06. (mecz) od godz. 11

W dniu meczowym od godz. 15 otwarte będą także kasy stadionowe.

GKS Bełchatów / JR
Tagi: mecz, domowy, GKS, Bełchatów
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  • Ostatni mecz w lidze i chyba ostatni bo od nowego sezonu A klasa.... brak sponsora . Kasa z pge jedzie do Mielca by tam wspierać klub. Hmm a co Miasto Miwlec wspólbego z energetyka?? Nic!! Pare lat temu jak był BOT to Bełchatów uratował opole i turów przed olbrzymimi długami a teraz tak ładnie wspieraja Bełchatów
    Autor:Mati Data: 2018-05-31 14:00:04
go to top