Doniczkowa uprawa marihuany - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Czwartek, 20 czerwca 2019
Wybierz miasto na mapie
Doniczkowa uprawa marihuany
Data dodania: 2018-05-23 10:33:47
Doniczkowa uprawa marihuany
Źródło zdjęcia: lodzka.policja.gov.pl
Bełchatowscy policjanci zatrzymali 32-letniego mężczyznę, który odpowie za nielegalną uprawę konopi indyjskich.

Do policyjnego aresztu trafił także jego 27-letni brat. Jest on podejrzany o posiadanie środków odurzających. Mężczyznom grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci wydziału kryminalnego zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili, że w ustronnym miejscu w pobliżu rzeki Rakówki znajduje się uprawa konopi indyjskich.

Informacje te potwierdzili wczoraj, 22 maja 2018 roku.

Kryminalni zabezpieczyli 11 doniczek z roślinami o wysokości około 15 cm.
Aby ustalić właściciela doniczkowej plantacji, zdecydowali o obserwacji miejsca.
.
Długo nie musieli czekać. Około godz. 10.30 w rejon uprawy duktem leśnym podjechał samochód, z którego wysiadł mężczyzna i podszedł do roślin.
Wówczas funkcjonariusze podjęli decyzję o jego zatrzymaniu. 32-latek nie krył zaskoczenia, że policjanci znaleźli jego uprawę. Jak tłumaczył, dzisiaj przyjechał dosadzić jeszcze dwie sadzonki oraz nawieźć nawozem pozostałe już rosnące.

Policjanci w dalszej kolejności postanowili sprawdzić czy bełchatowianin nie posiada zabronionych prawem roślin w miejscu zamieszkania.
I tym razem przeczucie nie zawiodło funkcjonariuszy. W jednym z pomieszczeń ujawnili słoik, a w nim 7,81 gramów suszu marihuany.
Jak się okazało, należał on do 27-letniego brata zatrzymanego.
Tym sposobem bracia trafili do policyjnego aresztu.

Teraz tłumaczyć się będą przed sądem.
Zgodnie z Ustawą o Przeciwdziałaniu Narkomanii za uprawianie oraz posiadanie konopi indyjskich grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

belchatow.policja.gov.pl/GW
Tagi: doniczkowa uprawa marihuany, Bełchatów
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
go to top