Nabór do żłobka tylko do końca maja - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Niedziela, 26 maja 2019
Wybierz miasto na mapie
Nabór do żłobka tylko do końca maja
Data dodania: 2018-05-23 10:27:29
Nabór do żłobka tylko do końca maja
Źródło zdjęcia: Miasto Bełchatów
Do końca maja trwa nabór do miejskiego żłobka w Bełchatowie. W żłobku „Jaś i Małgosia” czeka 75 miejsc.

Do żłobka mogą uczęszczać maluchy, które ukończyły 20 tygodni do trzech lat. Nabór rozpoczął się na początku marca i potrwa jeszcze przez kilka dni.

W kwietniu w żłobku odbył się Dzień Otwarty.
. Rodzice mogli zobaczyć jak działa miejski żłobek. Od września 2017 roku obowiązują obniżone stawki. Dzięki temu, w zależności od dochodu, rodzice za miesiąc płacą 200 lub 300 zł. Do tego dochodzi opłata za posiłki – dzienna stawka to 8 zł.

Karta zgłoszeniowa dostępna jest w placówce. Można też je pobrać ze strony internetowej www.zlobek.belchatow.pl. Pierwszeństwo w przyjęciu mają dzieci, które już uczęszczają do żłobka, albo ich rodzeństwo. Maluchy z rodzin zastępczych, w których oboje opiekunów pracuje, są niepełnosprawni i/lub samotnie wychowujących.

JR
Tagi: nabór, miejski żłobek, Bełchatów, koniec maja
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
go to top