Generalny remont Czyżewskiego na wiosnę - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Piątek, 03 kwietnia 2020
Wybierz miasto na mapie
Generalny remont Czyżewskiego na wiosnę
Data dodania: 2012-01-18 08:43:56
Bełchatowski magistrat ogłosił przetarg na przebudowę ulicy Czyżewskiego, na odcinku od skrzyżowania z ulicą Staszica do granic miasta. Drogowcy rozpoczną tam pracę wiosną tego roku.

W ramach inwestycji przebudowany zostanie cały układ komunikacyjny ulicy, wymieniona zostanie oraz zaprojektowana nowa konstrukcja jezdni.
. Powstaną również chodniki, nowe zatoki autobusowe oraz ścieżki rowerowe. Drogowcy zbudują tez nowe zjazdy na posesje i skrzyżowania z przylegającymi ulicami. Ulica Czyżewskiego wzbogaci się w nowoczesne oświetlenie uliczne.

Generalny remont ulicy Czyżewskiego pochłonie 10,7 mln zł, z czego 8,9 mln zł to unijne dofinansowanie. Prace rozpoczną się wiosną, a zakończą w połowie września 2013 roku.

A.J.
Tagi:
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
Najczęściej czytane
go to top