Gratka w SOLPARKU - międzynarodowy mecz rugby na wózkach - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Czwartek, 20 czerwca 2019
Wybierz miasto na mapie
Gratka w SOLPARKU - międzynarodowy mecz rugby na wózkach
Data dodania: 2018-05-22 11:49:13
Gratka w SOLPARKU - międzynarodowy mecz rugby na wózkach
Źródło zdjęcia: Gmina Kleszczów
Reprezentacja Polski w rugby na wózkach regularnie przyjeżdża do Kleszczowa, by w SOLPARKU szlifować swoją formę i doskonalić umiejętności.

Ważnym krokiem w rozwoju reprezentacji był wywalczony niedawno awans do Mistrzostw Świata, które w tym roku organizowane są w Sydney. W ramach przygotowań do mistrzostw polscy rugbiści 26 maja (sobota) zmierzą się w SOLPARKU z reprezentacją Austrii.

Mecz w hali sportowej przy ul. Sportowej 8 rozpocznie się o godz.
. 17. Wstęp bezpłatny.

Widzowie już od godz. 16.15 będą mogli oglądać rozgrzewkę rugbistów. O godz. 16.50 nastąpi wniesienie reprezentacyjnych flag i prezentacja zawodników, po czym zostaną odegrane hymny Austrii i Polski. Mecz powinien się zakończyć o godz. 18.30.

Gmina Kleszczów / ES
Tagi: międzynarodowy mecz rugby na wózkach, Kleszczów
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  • ,,, rugby na wózkach przeciez to jakies jaja...
    Autor:matysek Data: 2018-05-22 22:01:51
go to top