Pościg ulicami Bełchatowa - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Niedziela, 25 sierpnia 2019
Wybierz miasto na mapie
Pościg ulicami Bełchatowa
Data dodania: 2018-05-20 22:19:31
Pościg ulicami Bełchatowa
Źródło zdjęcia: JK
Akcja, która się rozegrała na ulicach miasta, wyglądała niczym z filmu. Finał tego zdarzenia zakończył się w radiowozie w kajdankach.

Dziś w godzinach popołudniowych, patrol policji chciał zatrzymać do rutynowej kontroli auto osobowe marki Renault Laguna. Kierowca pomimo znaków nie zatrzymał się lecz zaczął uciekać.
.

Patrol policji natychmiast ruszył w pościg. W międzyczasie funkcjonariusze poprosili o wsparcie.

Kierowca uciekając uderzył w słup. Auto jadące z dużą prędkością zarzuciło. Finał tej akcji zakończył się przy rondzie Marii i Lecha Kaczyńskich - Kwiatowej.

Zatrzymany młody kierowca nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami i to była jedyna przyczyna, dla której się nie zatrzymał. Zawartość alkoholu wyniosła 0,0 promila. Za prowadzenie auto bez uprawnień oraz niezatrzymanie się do.kontroli grozi kara pozbawienia wolności lub grzywna.

JK
Tagi: Pościg ulicami Bełchatowa, Renault Laguna, zatrzymał się na słupie, niedziela
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  • Widziałem ten pościg i wcale nie było jakiś wielkich prędkości max to 60 ale zagrozenie było ponieważ Wjezdzal z taką prędkością w rondo nie biorąc pod uwagę pieszych .Matomiast zastanawia mnie zasadność wjechania drugiego radiowozu pod prąd na radzie gdzie sprawca był zabezpoeczony A rondo puste w tym kierunku wiec mógł jechać normalnie mimo włączonych sygnałów stworzyli zagrożenie.
    Autor:Ja Data: 2018-05-21 08:47:08
  • " Finał tej akcji zakończył się przy rondzie Marii i Lecha Kaczyńskich - Kwiatowej. " Nie ma takiego ronda w Bełchatowie. Jest, ale Wybickiego!!!
    Autor:sędzia Laguna Data: 2018-05-20 22:37:52
go to top