Wjechała do rowu - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Czwartek, 20 czerwca 2019
Wybierz miasto na mapie
Wjechała do rowu
Data dodania: 2018-05-19 09:17:53
Wjechała do rowu
Wjechała do rowu Wjechała do rowu Wjechała do rowu Wjechała do rowu
Źródło zdjęcia: JK
Kobietę zabrano do bełchatowskiego szpitala.

Do wypadku samochodowego doszło w piątkowe popołudnie, około godziny 16:30 w miejscowości Dobrzelów na 74 odcinku drogi. Z nie wyjaśnionej do tej chwili przyczyny kobieta, jadąc od strony Bełchatowa, zjechała do przydrożnego rowu.
. W wyniku tego zdarzenia potrzebna była pomoc medyczna. 55-letnią kobietę z rozciętym łukiem brwiom i z lekkimi obrażeniami ciała przewieziono do Bełchatowskiego szpitala. Ruch w tym miejscu odbywa się wahadłowo. Dokładna przyczyna wypadku nie jest znana. Na miejscu pracują strażacy i policja.

JK
Tagi: wypadek, dobrzelow, policja, straz, pogotowie
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  • Są trzy opcje . 1. Telefon 2. Ktoś wyprzedzał i uciekała aby uniknąć czołowego 3. Zasłabnięcie
    Autor:Xprawny Data: 2018-05-19 11:35:25
  • Jeśli to nie był żaden przypadek choroby, to bym sprawdził telefon czy czasem nie był ważniejszy od skupienia się ma drodze
    Autor:Incognito Data: 2018-05-19 10:02:55
go to top