PlusLiga bez Srećko Lisinaca - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Środa, 20 lutego 2019
Wybierz miasto na mapie
PlusLiga bez Srećko Lisinaca
Data dodania: 2018-05-09 11:16:33
PlusLiga bez Srećko Lisinaca
Źródło zdjęcia: Facebook PGE Skra Bełchatów
W 2014 roku podpisywał kontrakt z drużyną PGE Skrą Bełchatów, teraz zagra w Trentino Volley.

Lisinac w barwach żółto-czarnych sięgnął po komplet medali mistrzostw Polski. W ciągu czterech lat występów w drużynie oprócz złotego medalu wywalczył z nią srebrny i dwa brązowe krążki oraz Puchar Polski i dwa Superpuchary.

Klub Trentino Volley ogłosił podpisanie dwuletniego kontraktu ze Srećko Lisinacem. Serbski środkowy do włoskiej Serie A przeniesie się z zespołu mistrza Polski, Skry Bełchatów.
. – "Lisinac jest jednym z najlepszych graczy na świecie na swojej pozycji. Cieszę się, że wybrał nasz klub i jestem przekonany, że wniesie dużo dobrego w grę zespołu. Jest siatkarzem kompletnym, zmotywowanym, a także ma doświadczenie na arenie międzynarodowe" – mówi prezes Trentino Volley, Diego Mosna.

Nowy klub Serba to m.in. czterokrotny zwycięzca włoskiej Serie A i trzykrotny triumfator Ligi Mistrzów.

O tym, że Srećko Lisinac odejdzie z PlusLigi, spekulowano już od blisko roku. Nic dziwnego, Serb z roku na rok był coraz lepszy i szukał nowych wyzwań, by jeszcze bardziej się rozwijać.

SportoweFakty/siatka.org/AG
Tagi: Srećko Lisinac, PGE Skra Bełchatów, Trentino Volley
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
go to top