Wicelider zawita do Bełchatowa - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Poniedziałek, 18 lutego 2019
Wybierz miasto na mapie
Wicelider zawita do Bełchatowa
Data dodania: 2018-05-08 11:17:51
Wicelider zawita do Bełchatowa
Źródło zdjęcia: PGE GKS Bełchatów
Po sobotnim zwycięstwie w Koszalinie drużyna PGE GKS Bełchatów zagra tym razem przed własną publicznością.

Rywal będzie już zupełnie z innej półki, co tylko powinno dodać kolorytu tej wieczornej rywalizacji.

Już w środę 9 maja o godz. 19:00 giekaesiacy podejmą wicelidera rozgrywek 2 ligi Wartę Poznań. Spotkanie zapowiada się bardzo interesująco, bo bełchatowianie pod wodzą nowego trenera zaczęli grać ładniej dla oka a jeśli dołożą właściwą skuteczność, to są w stanie pokonać jednego z kandydatów do awansu do 1 ligi.

Sprzedaż biletów na mecz 30. kolejki 2 ligi pomiędzy PGE GKS Bełchatów a Wartą Poznań rozpocznie się we wtorek 8 kwietnia o godz. 12.

Bilety na to spotkanie będzie można kupować na trybuny: wschodnią (sektory od A1 do A4), zachodnią (C1 – C8) i północną (D6, D11 i D12). Do dyspozycji posiadaczy kart SuperVIP i VIP będzie trybuna honorowa oraz sektor D5.
. Najmłodszych kibiców klub zaprasza do Sektora Rodzinnego (D11). Ceny wejściówek w zależności od trybuny, rodzaju i czasu zakupu, będą dostępne w cenach od 1 do 20 zł.

Nie zapominając o nowych kibicach i o tych, których Karta Kibica straciła ważność, Klub kontynuuje promocję: wyrabiając nową Kartę Kibica (koszt 5 zł) otrzymamy bilet na mecz za darmo.

Ważny jest fakt, że biletu nie trzeba kupować osobiście. Może to zrobić ktoś za Was podając imię i nazwisko oraz wybrane miejsce na stadionie. Niezbędne jest tylko posiadanie Karty Kibica.

Klub przypomina, że niewykorzystane bilety na przełożone spotkanie z GKS 1962 Jastrzębie można wymienić na wejściówkę na dowolne spotkanie rundy wiosennej np. z Wartą. W tym celu wystarczy poinformować o tym w Punkcie Obsługi Kibica i po przedstawieniu numeru pesel oraz dowodu tożsamości odebrać bezpłatną wejściówkę.

Harmonogram otwarcia Punktu Obsługi Kibica (trybuna południowa stadionu od ul. 1 Maja), w którym można nabywać bilety:

8.05. w godz. 12 – 17
9.05. (mecz) od godz. 14

W dniu meczu od godz. 17 otwarte będą także kasy stadionowe.

Kibice, którzy nie mogą przybyć na stadion, będą mogli zakupić transmisję przeprowadzaną przez telewizję internetową Śląskie.TV

PGE GKS Bełchatów/AG
Tagi: PGE GKS Bełchatów, Warta Poznań, piłka nożna, GIEKSA Arena
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
go to top