Czyj to rower? Policja poszukuje właściciela - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Poniedziałek, 18 lutego 2019
Wybierz miasto na mapie
Czyj to rower? Policja poszukuje właściciela
Data dodania: 2018-05-08 08:34:48
Czyj to rower? Policja poszukuje właściciela
Źródło zdjęcia: KPP Bełchatów
Właściciela roweru typu górski, który został znaleziony przed jedną z posesji w Emilinie (gm. Bełchatów) policja zaprasza po jego odbiór do budynku komendy przy ul. 1 Maja 7.
.


Porzucony rower znalazła mieszkanka Emilina, przed której posesją ktoś „zaparkował” jednośladem. Policjanci sprawdzili rower w systemie, jednak nie widnieje jako utracony, został więc zabezpieczony. Jest to rower typu górski, koloru czerwono-czarnego, posiada duży napis na dolnej ramie oraz 3 mniejsze na pozostałych. Jego właściciel może go odebrać w budynku bełchatowskiej komendy, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7.30 do 15.30.

Kontakt z dzielnicowym pod nr telefonów: 44 635 52 62, 516 437 846.

KPP Bełchatów / ES
Tagi: znaleziony rower, poszukiwany właściciel, Emilin
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
go to top