Z drużyny wicelidera do zespołu lidera - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Środa, 20 lutego 2019
Wybierz miasto na mapie
Z drużyny wicelidera do zespołu lidera
Data dodania: 2018-04-30 10:24:18
Z drużyny wicelidera do zespołu lidera
Źródło zdjęcia: Facebook RKS Radomsko
O minionych wydarzeniach oraz wyznaniach na przyszłość rozmawiamy z Kamilem Sadzińskim.

Ostatnie lata spędzone w Astorii Szczerców, od kilku miesięcy zawodnik RKS Radomsko.
„Trudna i odważna decyzja. Jednak myślę, że czasami warto coś zmienić, spróbować czegoś innego. Mam nadzieje, że po czasie nie będę tego żałował i będę dalej się rozwijał.”

W mediach słyszymy, że był to transfer na szczycie tabeli piotrkowskiej klasy okręgowej. Z drużyny wicelidera do zespołu lidera ! Mowa o 25-letnim Kamilu Sadzińskim, który wiosenną rundę gra w radomszczańskim klubie.
„Wszyscy wiedzą o co walczymy, przyszedłem pomoc drużynie, wiec nie było żadnego problemu z przyjęciem do szatni.
. Atmosfera jest bez zarzutu, dzięki temu miedzy innymi są takie wyniki.”

W swojej dotychczasowej karierze zawodnik między innymi GKS Bełchatów i Astorii Szczerców. W 2010/2011 i 2011/2012 grał w rozgrywkach Młodej Ekstraklasy. Jest prawym obrońcą lub skrzydłowym. Obecny klub RKS Radomsko liczy, że wniesie dużo doświadczenia i obycia ligowego do drużyny, której celem są awanse do kolejnych, wyższych klas rozgrywkowych.
„Wierzymy, że razem z Kamilem osiągniemy swój cel i zameldujemy się w IV lidze.” czytamy na oficjalnym fun page'u RKS Radomsko.
„Presja była w juniorach (śmiech), teraz po prostu chce grac jak najlepiej, pokazywać to czego nauczyłem się w poprzednich latach, a to myślę że wystarczy by pomagać drużynie w dużym stopniu.”

Kamil do końca nie rozstał się ze Szczercowem, od ponad roku prowadzi młodych astoriańczyków z rocznika 2007/08.
„Zaczynałem prace z młodzieżą pełny obaw, jednak teraz złapałem tzw. „bakcyla” i ciężko by mi było się z nimi rozstać. Widzę jak się rozwijają i cieszą grą, a to jest dla trenera duża dawka motywacji. Wiem, że mogę im pomoc w osiągnięciu celu, jakim jest gra na jak najwyższym poziomie piłkarskim w drużynach seniorskich i do tego dążę. Myślę, że jest to motywacja dla najmłodszych. Cały czas tłumacze, że to jak teraz pracują na treningach i poza nimi będzie miało wpływ na to jakimi zostaną piłkarzami w piłce seniorskiej. Mam nadzieje, że dołożę cegiełkę do tego aby jak najwięcej zawodników z rocznika, który prowadzę grało na jak najwyższym poziomie.”

WYWIAD PRZEPROWADZIŁA
AGNIESZKA GONERSKA – REDAKTOR SPORTOWY
Tagi: Astoria Szczerców, RKS Radomsko, Kamil Sadziński, wywiad
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
go to top