Bełchatowianin nie wrócił z przepustki, ukrywał się przed policją. Teraz posiedzi jeszcze dłużej - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Poniedziałek, 18 lutego 2019
Wybierz miasto na mapie
Bełchatowianin nie wrócił z przepustki, ukrywał się przed policją. Teraz posiedzi jeszcze dłużej
Data dodania: 2018-04-26 11:55:34
Bełchatowianin nie wrócił z przepustki, ukrywał się przed policją. Teraz posiedzi jeszcze dłużej
Źródło zdjęcia: KPP Bełchatów
30-letni bełchatowianin, zamiast odbywać karę w areszcie, ukrywał się w jednym z mieszkań na terenie miasta. Nie zrezygnował też z narkotyków, przez które trafił do więzienia. 25 kwietnia 2018 roku został zatrzymany. Po usłyszeniu zarzutów, powróci do więziennej celi.

Skazany za przestępstwa narkotykowe 30 – latek przebywał na przerwie świątecznej.
. Po jej zakończeniu, powinien wrócić do więzienia. Niestety, nie uczynił tego. Policjanci namierzyli go w jednym z mieszkań na os. Okrzei w Bełchatowie. Mężczyzna nie chciał jednak ani rozmawiać, ani też wpuścić kryminalnych do środka. Zmienił zdanie, gdy usłyszał o siłowym wejściu do mieszkania. Oprócz 30-latka w mieszkaniu przebywała jeszcze 20-letnia kobieta i 23-letni mężczyzna.

Podczas przeszukania, w saszetce należącej do skazanego policjanci zabezpieczyli plastyczną substancję brązowego koloru . Jak wykazało badanie testerem narkotykowym były to pochodne konopi indyjskich, które w składzie mają zabronione substancje. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Po usłyszeniu zarzutów wrócił do aresztu odbywać dalszy ciąg kary i oczekiwać na kolejny wyrok.

KPP Bełchatów / ES
Tagi: nie wrócił do więzienia, bełchatowianin, ukrywał się, narkotyki, Okrzei
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
go to top