W sobotę "Brunatni" grają z Olimpią - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Poniedziałek, 18 lutego 2019
Wybierz miasto na mapie
W sobotę "Brunatni" grają z Olimpią
Data dodania: 2018-04-24 12:26:54
W sobotę "Brunatni" grają z Olimpią
Źródło zdjęcia: GKS Materiały Partnera
Po elektryzującym meczu z ŁKS Łódź oraz dwóch wyjazdach, drużyna PGE GKS Bełchatów ponownie zagra przed własną publicznością.

Giekaesiacy będą chcieli utrzymać stadion przy Sportowej jako niezdobyty od września i poprawić swoją pozycję w tabeli 2 ligi. Do tego potrzebne jest jednak zwycięstwo nad Olimpią Elbląg.

Sprzedaż biletów na mecz 28. kolejki 2 ligi pomiędzy PGE GKS Bełchatów a Olimpią Elbląg rozpocznie się w czwartek 26 kwietnia. Pojedynek z 5. w tabeli rywalem rozpocznie się w sobotę 28 kwietnia o godz. 17:00.

Bilety na to spotkanie będzie można kupować na trybuny: wschodnią (sektory od A1 do A4), zachodnią (C1 – C8) i północną (D6, D11 i D12).
. Do dyspozycji posiadaczy kart SuperVIP i VIP będzie trybuna honorowa oraz sektor D5. Najmłodszych kibiców klub zaprasza do Sektora Rodzinnego (D11). Ceny wejściówek w zależności od trybuny, rodzaju i czasu zakupu, będą dostępne w cenach od 1 do 20 zł.

Nie zapominając o nowych kibicach i o tych, których Karta Kibica straciła ważność, Klub kontynuuje promocję: wyrabiając nową Kartę Kibica (koszt 5 zł) otrzymamy bilet na mecz za darmo.

Ważny jest fakt, że biletu nie trzeba kupować osobiście. Może to zrobić ktoś za Was podając imię i nazwisko oraz wybrane miejsce na stadionie. Niezbędne jest tylko posiadanie Karty Kibica.

Klub przypomina, że niewykorzystane bilety na przełożone spotkanie z GKS 1962 Jastrzębie można wymienić na wejściówkę na dowolne spotkanie rundy wiosennej np. z Olimpią. W tym celu wystarczy poinformować o tym w Punkcie Obsługi Kibica i po przedstawieniu numeru pesel oraz dowodu tożsamości odebrać bezpłatną wejściówkę.

Harmonogram otwarcia Punktu Obsługi Kibica (trybuna południowa stadionu od ul. 1 Maja), w którym można nabywać bilety:

26 - 27.04. w godz. 12 - 17
28.04. (mecz) od godz. 13

W dniu meczu od godz. 15 otwarte będą także kasy stadionowe.

GKS Materiały Partnera / ES
Tagi: GKS, mecz, Bełchatów, Olimpia
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  • Ty "kibic" tak na serio? A planując terminarz rundy wiosennej skąd GKS miał wiedzieć że tego dnia Skra zagra swój mecz półfinałowy? Po drugie, do wyboru były dwa terminy sobotniego meczu, ale ZAKSA wybrała opcję późniejszą i stąd mecz Skry o 17:30. Kolejny temat, to dlaczego mieliby przesunąć tę porę? Dla tych 50 osób, które byłyby obecne fizycznie na obu meczach? Tssst.. Tak się prujesz, a pewnie na żaden z nich i tak nie idziesz bo szkoda ci złotówek.
    Autor:LOL Data: 2018-04-25 14:09:32
  • W tym samym dniu o 17.30 gra Skra półfinał MP. Gratulujemy pomysłu kolizji tych dwóch imprez sportowych. Doba jest za krótka, aby to w Bełchatowie pomieścić! Nawet w niedzielę można by zagrać w kopaną! Ale mamy poziom organizacyjny. Nawet takich rzeczy nie potrafią zaplanować z myślą o kibicach sportu hahahaha. Dziś jest wtorek, może ktoś wpadnie na genialny pomysł i przesunie rozpoczęcie meczu z Olimpią na 15.00. Czy to za trudne?
    Autor:kibic Data: 2018-04-24 15:41:40
go to top