Pijana noc na Grobli. Uszkodził dwa pojazdy, pasażer był poszukiwany - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Środa, 20 lutego 2019
Wybierz miasto na mapie
Pijana noc na Grobli. Uszkodził dwa pojazdy, pasażer był poszukiwany
Data dodania: 2018-04-16 16:48:14
Pijana noc na Grobli. Uszkodził dwa pojazdy, pasażer był poszukiwany
Źródło zdjęcia: KPP Bełchatów
36-letni bełchatowianin, pijany próbował „przeparkować” samochód. Jego manewry skutkowały uszkodzeniem dwóch innych pojazdów.

Badanie trzeźwości wykazało w jego organizmie ponad 2 promile alkoholu. Mężczyzna już wkrótce stanie przed sądem i odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości oraz spowodowanie kolizji. Policjanci zatrzymali także 37-letniego pasażera, który był poszukiwany.
.

W nocy z 14 na 15 kwietnia 2018 roku policjanci zostali poinformowani o kolizji z udziałem pijanego kierowcy Opla Omegi. Zdarzenie miało miejsce na parkingu pod ośrodkiem Grobla w gminie Kluki. Policjanci ustalili, że sprawcą jest 36-letni bełchatowianin, który jak tłumaczył, chciał tylko przeparkować samochód. W trakcie cofania uszkodził prawidłowo zaparkowane dwa Mercedesy.

Mężczyzna miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie, a jak wiadomo nawet najmniejsza dawka alkoholu powoduje zaburzenia refleksu i koncentracji. Z uwagi na niespójność jego wyjaśnień, policjanci zatrzymali 36-latka. Nieodpowiedzialny kierujący stracił już uprawnienia do kierowania pojazdami, a za jazdę w stanie nietrzeźwości i spowodowanie kolizji odpowie wkrótce przed sądem. Grozi mu kara do lat 2 pozbawienia wolności.

Do policyjnego aresztu trafił także jego 37-letni bełchatowianin, który w chwili zderzenia spał na fotelu pasażera. Jak się okazało jest on poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Bełchatowie do odbycia kary. Mężczyzna w chwili zatrzymania miał 2,6 promila alkoholu w organizmie.

KPP Bełchatów / ES
Tagi: pijany, uszkodził pojazdy, Grobla, Kluki
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  • haahaahahahahahaha
    Autor:ostry Data: 2018-04-17 01:29:18
go to top