Nie żyje motocyklista - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Środa, 27 marca 2019
Wybierz miasto na mapie
Nie żyje motocyklista
Data dodania: 2018-04-16 09:53:52
Nie żyje motocyklista
Źródło zdjęcia: wypadek, motocyklista, nie żyje, Rząsawa
Tragiczny wypadek w Rząsawie. Nie żyje motocyklista.

Wczoraj informowaliśmy o wypadku z udziałem motocyklisty.
. Do wypadku doszło około godziny 16. Kierujący motocyklem na prostym odcinku drogi, w wyniku niedostosowania prędkości, stracił panowanie nad maszyną, zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w barierki, a następnie w jadący z przeciwka samochód osobowy.

Motocyklista w stanie ciężkim został zabrany do szpitala. Niestety nie udało się uratować mężczyzny. Motocyklista zmarł w szpitalu.

ES
Tagi: Facebook/KPP Bełchatów
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  • Widze pelno mlodych cwaniaczkow. Niestety w wiekszosci to szczescie a nie umiejetnosci. Na prostej malpa pojedzie trzy stowki.
    Autor:Blabla Data: 2018-04-19 15:52:23
  • Do do czego się tak spieszył? Po co było tak gonić na zabicie...? Potrzeba wrażeń, adrenaliny we krwi. Tak się niestety kończą takie sny...
    Autor:MiKi Data: 2018-04-16 10:17:05
go to top