Od poniedziałku duże zmiany na os. Dolnośląskim - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Wtorek, 26 marca 2019
Wybierz miasto na mapie
Od poniedziałku duże zmiany na os. Dolnośląskim
Data dodania: 2018-04-14 15:31:02
Od poniedziałku duże zmiany na os. Dolnośląskim
Od poniedziałku duże zmiany na os. Dolnośląskim Od poniedziałku duże zmiany na os. Dolnośląskim Od poniedziałku duże zmiany na os. Dolnośląskim
Źródło zdjęcia: belchatow.pl
Duże zmiany dla Kierowców. Zniesienie stref zamieszkania na osiedlu Dolnośląskim.

Od poniedziałku 16 kwietnia zostaną zlikwidowane strefy zamieszkania na ulicach Edwardów, W. Malczewskiej oraz drodze G823E, czyli dawnej ul.
. Bony prowadzącej od ul. Wojska Polskiego do bl. 333. Oznacza to, że zmienią się zasady parkowania na tych właśnie ulicach.

W strefach zamieszkania wolno parkować wyłącznie w miejscach do tego wyznaczonych. W miejsce stref zamieszkania wprowadzona zostanie strefa „Tempo 30”, ograniczająca dopuszczalną prędkość do 30 km/h. Dzięki takiemu rozwiązaniu, mieszkańcy będą mogli zgodnie z prawem parkować auta wzdłuż chodników czy jezdni.

Belchatow.pl / ES
Tagi: strefy zamieszkania, Dolnośląskie, Bełchatów, zniesienie
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  • Zagadka. Czy 2 samochody stojące na chodniku są zaparkowane poprawnie? (Mowa tu o zdjęciu nr1 z ulicy W. Malczewskiej). Może niech policja rozwiąże tę zagadkę.
    Autor:niziu Data: 2018-04-15 16:41:40
  • Znowu nie będzie można przejechać normalnie bo Januszem będą parkować w klatce
    Autor:Xcvbn Data: 2018-04-15 10:14:16
go to top