Aleksandrę Gaworską, nie trzeba nikomu przedstawiać tym bardziej w Bełchatowie! - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Środa, 27 marca 2019
Wybierz miasto na mapie
Aleksandrę Gaworską, nie trzeba nikomu przedstawiać tym bardziej w Bełchatowie!
Data dodania: 2018-04-04 14:58:27
Aleksandrę Gaworską, nie trzeba nikomu przedstawiać tym bardziej w Bełchatowie!
Aleksandrę Gaworską, nie trzeba nikomu przedstawiać tym bardziej w Bełchatowie! Aleksandrę Gaworską, nie trzeba nikomu przedstawiać tym bardziej w Bełchatowie! Aleksandrę Gaworską, nie trzeba nikomu przedstawiać tym bardziej w Bełchatowie!
Źródło zdjęcia: belchatow.pl
Bełchatowianka kilka tygodni temu pobiegła w polskiej sztafecie 4x400 metrów i wywalczyła srebrny medal Lekkoatletycznych Halowych Mistrzostw Świata w Birmingham. Dziś miasto nagrodziło wicemistrzynię świata.

W Brimingham Ola wspólnie z Justyną Święty-Ersetic, Patrycją Wyciszkiewicz, Małgorzatą Hołub-Kowalik wywalczyły srebro Halowych Mistrzostw Świata.

Mówiąc szczerze nie spodziewałam się, że wystartuję w Mistrzostwach. Przed zawodami zmagałam się bowiem z drobnymi problemami zdrowotnymi. Wszystko jednak ułożyło się tak szczęśliwie, że pobiegłam i w biegu eliminacyjnym, i finałowym – tłumaczy Ola Gaworska, która żartobliwie dodaje, że to nie jedyny uśmiech losu.
.

Najpierw okazało się, że mamy brąz – tak, jak w Londynie. Po chwili szok, dotarła do nas wiadomość, że sztafeta Jamajek została zdyskwalifikowana, a nam przypada srebro. Później okazało się, czego w ogóle się nie spodziewałyśmy, że ustanowiłyśmy nowy, halowy rekord Polski. Radość, jaka nam towarzyszyła, była niedopisania. Nie mogło więc zabraknąć „honorowej rundki” z flagą Polski – dodaje biegaczka.

Z sukcesu dwudziestotrzylatki było także dumnych wielu bełchatowian. Bo to właśnie tutaj Ola stawiała pierwsze sportowe kroki w Bełchatowskim Klubie Lekkoatletycznym.

Sportowy terminarz bełchatowianki jest napięty i pełen planów. Niemal zaraz po mistrzostwach w Birmingham Ola wyjechała na trzytygodniowy obóz do RPA. Później krótka przerwa na świąteczny odpoczynek i już za chwilę rozpocznie szkolenie w Hiszpanii. W maju zaczyna się sezon startowy, który potrwa przez cztery miesiące. W sierpniu chciałaby wystartować na Mistrzostwach Europy w Berlinie.

belchatow.pl/AG
Tagi: Aleksandra Gaworska, bieg, reprezentantka Polski
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 • Ja też sugeruję zmianę fryzury...
  Autor:Polo Data: 2018-04-04 22:44:24
 • Ci obok to tzw pijawy, które chętnie stana obok jak trzeba przypisać sobie sukces. Sądzę że gdyby ta dziewczyna potrzebowała pomocy od władz miasta, to Ci państwo byli by wiecznie ZAJECI I NIEDOSTEPNI. Uroki bycia rozpoznawalnym. Oby Ci się dziecko noga nie powinela ... bo nikt Cię kwiatami i czekiem juz nie przywita.
  Autor:CCgyh Data: 2018-04-04 21:20:19
 • Pani Prezydent, proszę zmienić fryzurę. W tej wygląda Pani jak WIEDźMA
  Autor:ABC Data: 2018-04-04 18:06:05
 • Ci obok to chrzestni... sukcesu?
  Autor:nick nolti Data: 2018-04-04 16:45:44
go to top