Dramat 4-latki. Dłoń zmiażdżona w betoniarce - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Środa, 20 lutego 2019
Wybierz miasto na mapie
Dramat 4-latki. Dłoń zmiażdżona w betoniarce
Data dodania: 2018-04-04 14:27:25
Dramat 4-latki. Dłoń zmiażdżona w betoniarce
Źródło zdjęcia: pixabay
Dramatyczne chwile w Bełchatowie. 4-letnia dziewczynka włożyła dłoń do włączonej betoniarki. Oskarżona matka dziewczynki, sąd umorzył postępowanie wobec kobiety.

Lipiec 2017 roku, był ciepły letni dzień. Na podwórku trwały prace budowlane, za stodołą pracowała betoniarka. Przed domem bawiła się czterolatka.
. Chwila nieuwagi matki dziewczynki wystarczyła, aby doszło do tragedii. Kiedy matka zorientowała się, że dziewczynki nie ma w miejscu, w którym się bawiła zaczęła jej szukać. Czterolatka podeszła do betoniarki i włożyła tam dłoń.

- Czterolatce kobieta na miejscu próbowała udzielić pomocy, ale prawa dłoń była w fatalnym stanie, dziewczynkę natychmiast zawieziono do szpitala. Tam okazało się, że ma zmiażdżone cztery palce prawej reki. Na dodatek doszło do ich otwartego złamania. - informuje Dziennik Łódzki.

Kobieta została oskarżona o to, że naraziła na niebezpieczeństwo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu oraz za sprawowanie nienależytej opieki nad dziewczynką. Sąd Rejonowy w Bełchatowie warunkowo umorzył postępowanie wobec kobiety przy zachowaniu rocznego okresu próby. 

Sędzia prowadzący sprawę przyznał, że wypadki w domu się zdarzają, kobieta popełniła błąd, jednak nie zrobiła tego umyślnie.
Do czasu prawomocnego zakończenia sprawy ustanowiono dozór kuratora.


JR

źródło: Dziennik Łodzki
Tagi: Bełchatów, zmiażdżona dłoń, czterolatka
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  • Skandaliczne jest, że prokuratura w Polsce zajmuje się czymś takim - oskarża kobietę, która przeżywa dramat, a nie potrafi złapać złodziei...
    Autor:skandal Data: 2018-04-09 08:36:03
go to top