Złodzieje nie odpuszczają. Kolejne włamanie - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Wtorek, 26 marca 2019
Wybierz miasto na mapie
Złodzieje nie odpuszczają. Kolejne włamanie
Data dodania: 2018-04-03 17:53:24
Złodzieje nie odpuszczają. Kolejne włamanie
Źródło zdjęcia: sxc.hu
Kolejne włamanie na terenie powiatu bełchatowskiego. Złodzieje włamali się przez okno balkonowe, ukradli biżuterię.

Do włamania doszło w piątek 30 marca w Kałdunach.
. Złodzieje włamali się przez okno balkonowe. Skradziono biżuterię i projektor.

Apel do mieszkańców o czujność i obserwowanie okolicy. Przede wszystkim należy zwracać uwagę na podejrzanie kręcące się samochody lub osoby. Każdą informację najlepiej przekazywać policjantom, którzy sprawdzają każdy sygnał.

ES
Tagi: włamanie, Kałduny, złodzieje, powiat bełchatowski
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 • patrole rzeczywiście powinny byc częstsze, nawet te na rowerach, motorach, czy pieszo, i regularnie radiowozem. wystraszyć złodziei tchórzliwych bandytów okradających mieszkania.
  Autor:wiecej Data: 2018-04-04 22:50:33
 • trochę więcej patroli by się przydało, niektóre osiedla od tygodni a nawet miesięcy nie widziały patrolujących, najlepiej tylko łapać za prędkośc czy pieszych bo za to jest kasa z mandatów, a ty se właścicielu domu czy mieszkania radź sam, mimo że płacisz podatki na bezpieczeństwo. Do złodziei: tabliczki na każdy dom, dzwi mieszkania: 'wchodzisz na własną odpowiedzialnośc, wejście bez zgody właściciela może spowodować utratę zdrowia czy nawet życia' ... i wtedy zapraszamy, łomot porządny, kulosy i łapy przetrącić i wypuścić. po co więzienie jeszcze za nasze podatki bedzie taki se kilka lat żył.
  Autor:a może Data: 2018-04-04 17:34:36
 • Radiowozy służą do łapania pieszych na Pabianickiej lub Mielczarskiego. Nawet ten na cywilnych numerach.Poto dostali od starosty.
  Autor:józiek Data: 2018-04-04 08:24:20
 • Może lepiej zaapelować do Policji żeby ruszyli **** za biurek a nie czekają aż ktoś zadzwoni i powie im dane włamywaczy by później przechwalać się sukcesem!
  Autor:Zniesmaczony Data: 2018-04-03 20:30:42
go to top