Zapowiedź zaległego spotkania 20. kolejki 2 ligi. PGE GKS Bełchatów - Stal Stalowa Wola - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Środa, 20 lutego 2019
Wybierz miasto na mapie
Zapowiedź zaległego spotkania 20. kolejki 2 ligi. PGE GKS Bełchatów - Stal Stalowa Wola
Data dodania: 2018-04-03 09:41:14
Zapowiedź zaległego spotkania 20. kolejki 2 ligi. PGE GKS Bełchatów - Stal Stalowa Wola
Źródło zdjęcia: materiały partnera PGE GKS Bełchatów
Po wielkosobotnim zwycięstwie ze Zniczem Pruszków 2:1 kibice piłki nożnej już mogą się szykować na kolejne emocje.

Już w najbliższą środę drużyna PGE GKS Bełchatów rozegra swój drugi domowy mecz w 2018 roku. Rywalem "Brunatnych" będzie 14. w tabeli Stal Stalowa Wola. to mecz zaległej 20. kolejki 2 ligi. "Stalówka" to jedyny rywal, z którym giekaesiacy wygrali na wyjeździe. Czy powtórzą to u siebie? Sprzedaż biletów na rozpoczynające się o godz. 18 spotkanie ruszy we wtorek 3 kwietnia o godz. 13.

W rundzie wiosennej bilety można kupować na trybuny: wschodnią (sektory od A1 do A4), zachodnią (C1 – C8) i północną (D6, D11 i D12).
. Do dyspozycji posiadaczy kart SuperVIP i VIP będzie trybuna honorowa oraz sektor D5. Najmłodszych kibiców klub zaprasza do Sektora Rodzinnego (D11).

Bilety na poszczególne mecze PGE GKS Bełchatów, w zależności od trybuny, rodzaju i czasu zakupu, są dostępne w cenach od 1 do 20 zł, natomiast karnety to wydatek od 8 do 60 zł. Zakup abonamentu to najlepszy sposób, by zaoszczędzić czas i pieniądze a dodatkowo zapewnić sobie ulubione miejsce na stadionie. Ceny karnetów są w tej rundzie naprawdę wyjątkowe.

Nie zapominając o nowych kibicach i o tych, których Karta Kibica straciła ważność, Klub kontynuuje promocję: wyrabiając nową Kartę Kibica (koszt 5 zł) otrzymamy bilet na mecz za darmo.

Ważny jest fakt, że biletu nie trzeba kupować osobiście. Może to zrobić ktoś za Was podając imię i nazwisko oraz wybrane miejsce na stadionie. Niezbędne jest tylko posiadanie Karty Kibica.

Przypominamy, że niewykorzystane bilety na przełożone spotkanie z GKS 1962 Jastrzębie można wymienić na wejściówkę na dowolne spotkanie rundy wiosennej np. ze Stalą. W tym celu wystarczy poinformować o tym w Punkcie Obsługi Kibica i po przedstawieniu numeru pesel oraz dowodu tożsamości odebrać bezpłatną wejściówkę.

Harmonogram otwarcia Punktu Obsługi Kibica (trybuna południowa stadionu od ul. 1 Maja), w którym można nabywać bilety i karnety:

3.04. w godz. 13 - 17
4.04. (mecz) od godz. 13

W dniu meczu od godz. 16 otwarte będą także kasy stadionowe.

PGE GKS Bełchatów/AG
Tagi: PGE GKS Bełchatów, Stal Stalowa Wola, piłka nożna, GIEKSA Arena
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
go to top