Złodziej na P.O.W. - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Wtorek, 26 marca 2019
Wybierz miasto na mapie
Złodziej na P.O.W.
Data dodania: 2018-03-30 14:26:28
Złodziej na P.O.W.
Źródło zdjęcia: pixabay
W ostatnim czasie coraz częściej dochodzi do częstych włamań. Złodziei nie odstraszają psy i monitoring.

W dniu dzisiejszym na osiedlu Żołnierzy P.O.W.
. około godziny 10:00 krążył złodziej. Łapał za klamki do mieszkań i sprawdzał, czy drzwi są otwarte. Gdy się udało kradł biżuterię , pieniądze czy inne cenne rzeczy. Sprawa ta została zgłoszona na policję. Złodzieje upatrują sobie osoby, które wychodzą regularnie do pracy czy na zakupy. Dzwonią domofonem podając się za ulotkarzy, listonoszy czy ankieterów. Ludzie z pełnym zaufaniem otwierają drzwi do klatki takim osobom. Nie należy tak postępować. Złodziejom nie przeszkadzają monitoringi czy psy. Należy zgłaszać, gdy widzimy podejrzane samochody i osoby obserwujące mieszkania i domy.

Informacja nadesłana przez czytelnika.

JK/JR
Tagi: złodziej, Bełchatów, POW
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 • niebawem to się zmieni, teraz dobrze rząd działa by zmienić prawo i chronić właściciela. Bez skrupułów dostanie jak spróbuje wejść do mojego domu zagrażając mojemu mieniu i życiu mojej rodziny - i może stracić zdrowie
  Autor:niebawem Data: 2018-03-31 22:03:25
 • I tutaj panowie zaczynają się schody. W Polsce jest niestety ale prawo do ****. Ktoś ci się włamuje ty go pobijesz wbijesz nóż czy okaleczysz to odpowiadasz za próbę zabójstwa. W ostatnim czasie blskazano ochroniarza który pobił złodzieja uszkadzając mu kręgosłup teraz został skazany. Jeszcze ma płacić dożywotnia rentę ...... To jest Polska !!!!
  Autor:Prawo Data: 2018-03-31 12:03:15
 • specjalnie zasadzkę zrobić, drzwi otwarte zostawić niech wejdzie a tu niespodzianka... długo ją popamieta
  Autor:tak tak Data: 2018-03-30 21:52:49
 • wpier....dol dostanie i puszczę wolno
  Autor:zapraszam Data: 2018-03-30 21:50:52
 • Moj pitbull byl by k...a w 7 niebie gdyby ktoś wlazl do domu
  Autor:Xxx Data: 2018-03-30 21:36:04
go to top