Będzie druga tura wyborów - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Środa, 27 marca 2019
Wybierz miasto na mapie
Będzie druga tura wyborów
Data dodania: 2018-03-28 09:31:16
Będzie druga tura wyborów
Źródło zdjęcia: UM Bełchatów
Zakończyły się wybory do Rady Nadzorczej PGE GiEK S.A. W pierwszej turze nie wyłoniono kandydatów. Załoga będzie głosować jeszcze raz. Do drugiej tury przejdzie czterech kandydatów z największą liczbą głosów.


Przedstawicieli do Rady Nadzorczej wybierają załogi wszystkich oddziałów PGE GiEK S..A. Kandydatów na dwa miejsca w radzie jest pięciu. W pierwszej turze nie udało się rozstrzygnąć wyborów, ponieważ żaden z kandydatów nie uzyskał wymaganych ponad 50 proc. oddanych głosów. Kto był najlepszy w pierwszej turze? Okazuje się, że na czele są bełchatowscy kandydaci: Zdzisław Markiewicz (3748 głosów), Krzysztof Rybak (3403 głosy).  Sławomir Wochna z KWB Turów (3270 głosów), Konrad Leśniewski z KWB Turów (1957 głosów) oraz Józef Rogalski z elektrowni Opole (758 głosów).

Druga tura wyborów odbędzie się 16-19 kwietnia. Do drugiej tury przechodzi czterech kandydatów z największą liczbą głosów.

ES
Tagi: wybory, rada nadzorcza, PGE GiEK S.A.
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  • Ten czwarty to kandydat prezesa i dostał tylko 1957, słabo załoga, słabo...
    Autor:zawiedziony Data: 2018-03-29 11:43:37
  • Dziwne, że kandydaci którzy jako radni spotykali się w Bełchatowie z Panem Misiewiczem na jego wezwanie uzyskali największą ilość głosów. To Pan Misiewicz będzie zadowolony, że ma takie poparcie załogi PGE.
    Autor:Energetyk Data: 2018-03-28 11:37:22
go to top