Witold Tomaszewski spotkał się z pracownikami bełchatowskiego szpitala - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Środa, 16 stycznia 2019
Wybierz miasto na mapie
Witold Tomaszewski spotkał się z pracownikami bełchatowskiego szpitala
Data dodania: 2018-03-21 16:47:48
Witold Tomaszewski spotkał się z pracownikami bełchatowskiego szpitala
Źródło zdjęcia: Facebook/Szpital Wojewódzki im. Jana Pawła II w Bełchatowie
Załoga bełchatowskiego szpitala spotkała się z Witoldem Tomaszewskim, który od kilku dni pełni obowiązki dyrektora placówki.

Dziś w Szpitalu Wojewódzkim im.
. Jana Pawła II w Bełchatowie odbyło się tradycyjne spotkanie przedświąteczne dla załogi i dyrekcji. Po rezygnacji Pawła Skoczylasa z funkcji dyrektora szpitala, na spotkaniu pojawił się pełniący od kilku dni obowiązki dyrektora placówki Witold Tomaszewski.

Witold Tomaszewski poinformował, że rusza największa inwestycja w historii bełchatowskiego szpitala. Nową jakość zyskają bloki operacyjne.

Pracownicy szpitala mieli okazję do złożenia życzeń świątecznych.


ES
Tagi: Witold Tomaszewski, szpital, Bełchatów
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 • Ciekawe czy tak jak poprzednik będzie się bał podjąć jakąkolwiek decyzję?Pacjenci geriatrii- czekają.Pan już lada moment też będzie potrzebował tej specjalności.
  Autor:Dow****ny Data: 2018-03-22 08:53:22
 • Może był przetarg uzgodniony jak to w szpitalu bywa i wygrał swój? Więc jest normalnie?A że szpital nic z tego nie ma - czy o to chodzi?
  Autor:józiek Data: 2018-03-22 08:46:16
 • A może by tak zobaczyć co się da zrobić z tym płatnym parkingiem przy szpitalu bo z pewnością szpital ma niewiele zysku a obciach nie zły.
  Autor:Beata Data: 2018-03-21 19:00:42
 • Bloki uzyskują nową jakość a co uzyskają pacjenci, nawet obietnicy nie ma.Czyli na starych zasadach wypróbowanym ślizgiem.
  Autor:Beata Data: 2018-03-21 18:56:46
 • Ale info. Jestem wstrząśnięty bez zmieszania.
  Autor:Pacjent Data: 2018-03-21 18:33:06
go to top