Stalker z Bełchatowa nękał chłopca i jego matkę - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Środa, 23 stycznia 2019
Wybierz miasto na mapie
Stalker z Bełchatowa nękał chłopca i jego matkę
Data dodania: 2018-03-21 08:37:48
Stalker z Bełchatowa nękał chłopca i jego matkę
Źródło zdjęcia: pixabay
32-letni bełchatowianin został skazany na 6 miesięcy pozbawienia wolności za uporczywe nękanie byłej dziewczyny i jej syna.

Kilka lat wcześniej 32-letnia kobieta była w związku z bełchatowianinem. Po rozstaniu mężczyzna zaczął nachodzić ją oraz jej syna. Sytuacji było wiele.
. Zaczepiał chłopca, krzyczał przed blokiem, w którym mieszka kobieta, że jest ojcem chłopca, wypisywał nieodpowiednie komentarze na portalu społecznościowym, wydzwaniał domofonem do mieszkania. Kobieta oraz jej syn bali się stalkera.

Kobieta powiadomiła policję. Sprawą zajęła się prokuratura. Okazało się, że mężczyzna uzależniony jest od substancji psychoaktywnych. Kiedy był pod ich wpływem nękał byłą dziewczynę i jej syna.

Za uporczywe nękanie byłej dziewczyny i jej syna 32-letni bełchatowianin został skazany na 6 miesięcy pozbawienia wolności, zakaz kontaktowania się ze swoją ofiarą i jej synem, a także zakaz zbliżania się do nich na odległość mniejszą niż 25 metrów przez najbliższe dwa lata. 

JR

źródło informacji: maszemiasto
Tagi: stalker, Bełchatów, skazany
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  • czyzby nakoksowany Damianek??
    Autor:DZS Data: 2018-03-21 08:48:53
go to top