Budowa Kopeckiego, a następnie ronda - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Środa, 23 stycznia 2019
Wybierz miasto na mapie
Budowa Kopeckiego, a następnie ronda
Data dodania: 2018-03-20 09:16:51
Budowa Kopeckiego, a następnie ronda
Budowa Kopeckiego, a następnie ronda Budowa Kopeckiego, a następnie ronda
Źródło zdjęcia: belchatow.pl
Rozpoczęła się budowa ulicy Kopeckiego. Nowa droga ma usprawnić ruch na ulicy Wojska Polskiego.

Według planu budowa ulicy Kopeckiego ma zakończyć się we wrześniu. Prace będą obejmowały budowę drogi (nawierzchnia) wraz z całą infrastrukturą techniczną. Ulica Kopeckiego ma być łącznikiem  targowiska miejskiego z ul.
. Armii Krajowej, Ma usprawnić ruch w okolicach targowiska miejskiego.

„Kierowcy jadący od Armii Krajowej, będą mogli przejechać ulicami Kolejową i Kopeckiego, by wyjechać na Wojska Polskiego – wyjazd pozostanie bez zmian na zasadzie prawoskrętu." - informuje UM Bełchatów.

Kolejną wielką inwestycją ma być budowa ronda na skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego, Armii Krajowej i al.  Wyszyńskiego.  Przetarg zostanie ogłoszony jeszcze w marcu. Budowa rozpocznie się po zakończeniu prac na ulicy Kopeckiego. Na czas prac związanych z budową ronda, mieszkańcy muszą liczyć się ze zmianą organizacji ruchu.

- Będziemy chcieli wprowadzić taką organizację ruchu, by było jak najmniej utrudnień dla mieszkańców. Dzięki dopuszczeniu Kopeckiego do ruchu, będzie możliwość dojechania do Wojska Polskiego od Binkowa dwiema ulicami: albo Kolejową albo właśnie Kopeckiego– wyjaśnia Ilona Ostrowska, dyrektor Wydziału Inwestycji UM w Bełchatowie.

UM Bełchatów / ES
Tagi: Kopeckiego, ulica, budowa, Bełchatów, rondo
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 • No i właśnie dlatego wystarczy tam zamontować dodatkowe sygnalizatory i przeorganizować pracę świateł. I skrzyżowanie bezkolizyjne z lewoskrętami w każdą stronę szybko, tanio i przyjemnie. I skutecznie! Lewoskręty, a nie rondo!!!
  Autor:ktoś Data: 2018-03-21 12:54:40
 • Głupoty opowiadacie. Czy ktokolwiek z was, którzy tu komentujecie jechał Al. Wyszyńskiego i skręcał w lewo w W. Polskiego ? Przecież ten skręt trzeba praktycznie wykonać na czerwonym świetle spiesząc się przed samochodami jadącymi na wprost z Armii Krajowej. Dlatego często jadę przez stację benzynową do W. Polskiego. A rondo upłynni ruch, nie zablokuje lewoskrętu.
  Autor:Kierowca Data: 2018-03-21 07:22:41
 • Wybudowanie czterech rond na długości 0,5 km dopiero zatka tamten rejon. Ktoś tu się z głupim pozamieniał na rozumy.
  Autor:no name Data: 2018-03-20 22:12:13
 • oczywistym faktem jest, ze nie odciąży wojska polskiego, natomiast zagadką jest od dawna komu z "rządzących" zależało i zależy na szybkiej urbanizacji tego terenu i powstaniu tej ulicy z pełnym uzbrojeniem .....osiedle nad rakówką ....
  Autor:Jasio Data: 2018-03-20 19:49:54
 • Można tylko mieć nadzieję, że roboty te, podobnie jak rondo na Staszica, będą miały kilkumiesięczne opóźnienie i do wyborów nie zdążą rozpocząć budowy ronda, które na tym skrzyżowaniu nie jest w ogóle potrzebne! A po wyborach, miejmy nadzieję, ta grupa niszczycieli zginie w niepamięci i może nowa władza będzie miała więcej rozumu i wybierze rozwiązania proste i tanie, a skuteczniejsze!
  Autor:ktoś Data: 2018-03-20 10:22:57
go to top