UWAGA! Kolejne włamania - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Środa, 27 marca 2019
Wybierz miasto na mapie
UWAGA! Kolejne włamania
Data dodania: 2018-03-18 11:04:17
UWAGA! Kolejne włamania
Źródło zdjęcia: sxc.hu
W związku z kolejnymi włamaniami do domów i mieszkań policjanci ponawiają apel do mieszkańców regionu!

W mijającym tygodniu nieznani sprawcy włamali się do dwóch domów jednorodzinnych: w Zawadach i na ul. Czyżewskiego. Również w tym tygodniu doszło do trzech włamań do mieszkań parterowych bloków znajdujących się na os.
. Dolnośląskim i Przytorze. Metoda działania sprawców jest podobna. Do wnętrz dostają się najczęściej poprzez wyważenie drzwi balkonowych, wykorzystując porę wieczorową. Ich łupem padają pieniądze i biżuteria.

Policjanci przypominają o czynnym całą dobę nr telefonu 690 115 431, pod którym można zgłaszać wszelkie niepokojące informacje dot. podejrzanie kręcących się osób czy kogoś kto robi zdjęcia na tle domu.
Można się również zgłaszać do dyżurnego na nr 997 lub 112.

KPP Bełchatów / ES
Tagi: włamania, Bełchatów, kradzieże
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
go to top