I Bełchatowska zbiórka artykułów spożywczych i chemicznych - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Środa, 23 stycznia 2019
Wybierz miasto na mapie
I Bełchatowska zbiórka artykułów spożywczych i chemicznych
Data dodania: 2018-03-17 13:41:47
I Bełchatowska zbiórka artykułów spożywczych i chemicznych
I Bełchatowska zbiórka artykułów spożywczych i chemicznych I Bełchatowska zbiórka artykułów spożywczych i chemicznych I Bełchatowska zbiórka artykułów spożywczych i chemicznych I Bełchatowska zbiórka artykułów spożywczych i chemicznych
Źródło zdjęcia: A.D.
Trwa "I Bełchatowska zbiórka artykułów spożywczych i chemicznych", która rozpoczęła się w dniu 01.03.2018 i potrwa do 15.04.2018r.
.. Dzięki bezinteresownej pracy wolontariuszy, pracowników KWB Bełchatów zebrano już ponad 100 kg artykułów, które zostały przekazane do placówek Opiekuńczo- Wychowawczych Domu Dziecka w Dąbrowie Rusieckiej i Ośrodka Interwencyjno-Socjalizacyjnego w Bełchatowie.


Dyrektor Centrum Administracyjnego do Obsługi Placówek Opiekuńczo- Wychowawczych w Bełchatowie wraz z wychowankami i pracownikami Domu Dziecka w Dąbrowie Rusieckiej i Ośrodka Interwencyjno-Socjalizacyjnego w Bełchatowie składa serdeczne podziękowania wszystkim ludziom dobrego serca za udział w zbiórce artykułów żywnościowych i  środków chemicznych.

- Szczególne słowa uznania i wdzięczności za okazaną pomoc  oraz za umożliwienie przeprowadzenia akcji kierujemy do Dyrektora KWB Bełchatów Mariana Rainczuka oraz inicjatora akcji pana Marka Olszewskiego. Serdeczne podziękowania składamy do niezawodnych darczyńców, którzy nie pozostali obojętni wobec dzieci potrzebujących pomocy i przyłączyli  się do naszej akcji. Dziękując za okazaną hojność i owocną współpracę, życzymy zdrowych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy. - Lidia Szymańska dyrektor ośrodka.

- Pomysł zbiórki "urodził" się w trakcie charytatywnej Wigilii 2017r., zaangażowało się w nią ponad 47 kopalnianych działów, zgłaszają się punkty w mieście - gdzie będzie można dostarczyć artykuły, nie sposób opisać co się dzieje jak się angażują ludzie dobrej woli, coś niesamowitego! - mówi Marek Olszewski.

A.D.
Tagi: zbiórka artykułów spożywczych i chemicznych, Bełchatów
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
go to top