Dachowanie osobówki - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Czwartek, 24 stycznia 2019
Wybierz miasto na mapie
Dachowanie osobówki
Data dodania: 2018-03-17 11:51:45
Dachowanie osobówki
Dachowanie osobówki Dachowanie osobówki
Źródło zdjęcia: Facebook/OSP Rusiec
Do groźne wyglądającego zdarzenia doszło dziś około godziny 10 w gminie Rusiec.

Prawdopodobnie kierowca samochodu osobowego osobowego wpadł w poślizg, zjechał z drogi i dachował. Do zdarzenia doszło w miejscowości Wincentów.
.

Na miejscu zdarzenia pojawiła się policją, straż pożarna oraz pogotowie ratunkowe. Na szczęście nikt nie został poszkodowany.

-To druga kolizja dziś w powiecie bełchatowskim. Jednak na terenie województwa łódzkiego co chwilę odnotowuje się zdarzenia drogowe. Większość z nich spowodowanych jest złymi warunkami drogowymi. - informuje dyżurny KPP Bełchatów.

ES
Tagi: dachowanie, Wincentów, gmina Rusiec
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  • Kolizje są wynikiem braku wyobraźni i nie zachowaniem ostrożności przez niektórych uczestników ruchu a nie złymi warunkami drogowymi
    Autor:biki Data: 2018-03-17 20:16:24
go to top