PGE SKRA Bełchatów przegrała z CUCINE LUBE - INFO BAI

Sobota, 15 grudnia 2018
Wybierz miasto na mapie
PGE SKRA Bełchatów przegrała z CUCINE LUBE
Data dodania: 2018-03-14 22:46:10
PGE SKRA Bełchatów przegrała z CUCINE LUBE PGE SKRA Bełchatów przegrała z CUCINE LUBE
Źródło zdjęcia: Info Media Bai
W pierwszym meczu playoff 12 Ligi Mistrzów PGE Skra przegrała z Cucine Lube Civitanova 2:3. Rewanż we Włoszech odbędzie się 22 marca.

Bełchatowianie w Atlas Arenie zagrali swój 30 jubileuszowy mecz.
. Kibice nie zawiedli, jednak zawodnicy przegrali mecz z Włochami.  W pierwszym i drugim secie zwycięstwo rozstrzygnęło się dopiero po grze na przewagi, którą bełchatowianie wygrali odpowiednio do 25 i 26. Kolejne trzy sety zdominowane były przez przeciwników. W rezultacie bełchatowianie przegrali 2:3.
PGE Skra - Cucine Lube 2:3 (27:25, 28:26, 13:25, 22:25, 10:15)

PGE Skra: Lisinac, Wlazły, Kłos, Bednorz, Ebadipour, Łomacz, Piechocki oraz Czarnowski, Penchev, Janusz

Cucine Lube: Sokolov, Sander, Juantorena, Stanković, Christenson, Cester, Grebennikov oraz Candellaro, Kovar, Marchisio.