Nabór do służby w bełchatowskiej policji - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Wtorek, 26 marca 2019
Wybierz miasto na mapie
Nabór do służby w bełchatowskiej policji
Data dodania: 2018-03-14 12:37:52
Nabór do służby w bełchatowskiej policji
Źródło zdjęcia: KPP Bełchatów
Bełchatowska policja prowadzi nabór. W najbliższą niedzielę odbędzie się „Dzień otwarty”. Wymagania nie są duże: polskie obywatelstwo, co najmniej średnie wykształcenie, niekaralność.

- 18 marca 2018 roku o godz. 9.
.00 w budynku Komendy Powiatowej Policji w Bełchatowie odbędzie się „Dzień Otwarty” dla zainteresowanych służbą w Policji. Każdy będzie mógł się zapytać o zasady i procedury rekrutacji. Odbędą się także zajęcia z psychologiem. Ponadto każdy, kto zabierze ze sobą obuwie i strój sportowy, będzie mógł się sprawdzić pod okiem policyjnych instruktorów, na torze przeszkód, jaki pokonują kandydaci do służby. KPP w Bełchatowie nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne kontuzje lub urazy. W razie ewentualnych pytań dot. "Dnia Otwartego" prosimy dzwonić do Zespołu Kadr i Szkolenia tel. 44/635 52 38.
- informuje KPP Bełchatów.

KPP Bełchatów / ES
Tagi: nabór, bełchatowska policja, dni otwarte
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  • Beatko zapraszam do szeregów. Społeczeństwo widać jest przekonane że to praca marzeń.
    Autor:policjantMirek Data: 2018-03-14 22:39:47
  • Ależ drogi policjancie Mirku , nie bądź taki roszczeniowy.Musisz cieszyć się ,że masz pracę -której nie jeden bezrobotny Ci zazdrości o czym z pewnością nie wiesz.A jak spotkasz takiego bez zasiłku i bez pracy od 2 lat i wymienicie doświadczenia , będziesz się wstydził swoich roszczeń.
    Autor:Beata Data: 2018-03-14 15:30:05
  • Ok więc wypowiem się w temacie: - służba w świątek piątek i niedziele ( jeden przysługujący wolny weekend - może to być niedziela z poniedziałkiem) - nadgodziny które znikają - jeśli sie nie ma plecaka ( zapomnij o awansie ) - brak szacunku społeczeństwa do tego zawodu, wiecznie pretensje - jak wspomniałem brak rodziny - ciągle jesteście w pracy wszystkie weekendy i święta - gwarantuje aha i sylwestra też :) - wieczna statystyka w wydziałach - ciągłe czepianie się przełożonych - niesprawne technicznie pojazdy służbowe majace po 250 tyś zł , brak zbiezności luzy to powszechność - a to wszystko za 2500 zł
    Autor:policjantMirek Data: 2018-03-14 12:46:23
go to top