Złodzieje na Okrzei - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Wtorek, 26 marca 2019
Wybierz miasto na mapie
Złodzieje na Okrzei
Data dodania: 2018-03-13 10:48:17
Złodzieje na Okrzei
Źródło zdjęcia: KPP Bełchatów
Bełchatowscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy włamali się do samochodu. Ich łupem padły elektronarzędzia o wartości ponad 2 000 złotych. Mężczyźni usłyszeli już policyjne zarzuty. Teraz grozi im do 10 lat więzienia.

9 marca 2018 roku w godzinach wieczornych policjanci zostali powiadomieni o włamaniu do forda transita i kradzieży elektronarzędzi przez dwóch mężczyzn.
. Do zdarzenia miało dojść na parkingu pod jednym z dyskontów przy ul. Okrzei. Policjanci, którzy od razu ruszyli na poszukiwania sprawców, zauważyli idących ul. 1 Maja mężczyzn, którzy nieśli narzędzia budowlane. Byli to 38- letni mieszkaniec Tomaszowa Mazowieckiego i 32-letni bełchatowianin. Mężczyźni znajdowali się pod działaniem alkoholu. Próbowali niespójnie wyjaśniać skąd wzięli narzędzia, w końcu przyznając się do włamania. Jak oświadczyli, skradzione przedmioty zamierzali sprzedać. Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. Za kradzież z włamaniem grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

Odzyskany łup w postaci młotowiertarki i mieszarki elektrycznej do zaprawy o wartości ponad 2000 złotych niebawem powróci do właściciela.

KPP Bełchatów / ES
Tagi: złodzieje, kradzież, Okrzei, Bełchatów, elektronarzędzia
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
go to top