Sezon na lodowisku miejskim do końca marca - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Wtorek, 26 marca 2019
Wybierz miasto na mapie
Sezon na lodowisku miejskim do końca marca
Data dodania: 2018-03-12 12:27:44
Sezon na lodowisku miejskim do końca marca
Źródło zdjęcia: MCS Bełchatów
Do końca marca planowane jest funkcjonowanie Lodowiska Miejskiego. Wpływ na ostateczny termin działalności będzie miała pogoda, która na tę chwilę umożliwia jeszcze prawidłowe funkcjonowanie obiektu. W sytuacji gdy przez dłuższy czas temperatura będzie utrzymywała się na poziomie 10-15 °C rozważane będzie przedwczesne zamknięcie ślizgawki.

Frekwencja na lodowisku jest zadowalająca i tętni ono życiem, a z obiektu na co dzień korzystają także bełchatowskie szkoły, organizując na nim zajęcia wychowania fizycznego.
. Łyżwiarze mogli korzystać ze ślizgawki od początku listopada, a sezon zimowy przewidywał m.in. dyskotekę oraz zawody międzyszkolne.

Lodowisko czynne jest codziennie Od godz. 9 do 21. Bilet normalny za godzinę jazdy kosztuje 5 zł, ulgowy 2 zł. Wypożyczenie łyżew to koszt 5 zł.

MCS / ES
Tagi: lodowisko miejskie, Bełchatów, marzec
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
go to top