Brak chętnych do pracy przy wyborach - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Wtorek, 26 marca 2019
Wybierz miasto na mapie
Brak chętnych do pracy przy wyborach
Data dodania: 2018-03-07 11:15:46
Brak chętnych do pracy przy wyborach
Źródło zdjęcia: sxc.hu
Delegatura Krajowego Biura Wyborczego w Piotrkowie Trybunalskim przyjmuje zgłoszenia kandydatów na funkcję urzędnika wyborczego. Jak na razie nie ma chętnych do pracy przy wyborach.

W powiecie bełchatowskim potrzeba 19 urzędników.
. W całym obszarze Delegatury Krajowego Biura Wyborczego w Piotrkowie Trybunalskim potrzeba 76 kandydatów. Na dzień 6 marca zgłosiła się jedna osoba.

Problem braku chętnych dotyczy całego kraju. Według danych przekazanych przez media 6 marca, w całej Polsce na 5,5 tys. potrzebnych urzędników, zgłosiło się około 70 kandydatów.

Delegatura Krajowego Biura Wyborczego w Piotrkowie Trybunalskim zgłoszenia przyjmuje do 15 marca. Szczegóły dotyczące skłądania zgłoszeń dostępne na stronie: https://piotrkow-trybunalski.kbw.gov.pl/336_Wydarzenia/1/0/24342_Do_15_marca_Dyrektor_Delegatury_Krajowego_Biura_Wyborczego_w_Piotrkowie_Trybunalskim_przyjmuje_zgloszenia_kandydatow_na_funkcje_urzednika_wyborczego.

ES
Tagi: wybory, zgłoszenia, urzędnik wyborczy, powiat bełchatowski
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
go to top