Zniknie problem nieskoszonych traw? PGM przegrała przetarg. Będą zwolnienia? - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Wtorek, 26 marca 2019
Wybierz miasto na mapie
Zniknie problem nieskoszonych traw? PGM przegrała przetarg. Będą zwolnienia?
Data dodania: 2018-03-05 12:02:08
Zniknie problem nieskoszonych traw? PGM przegrała przetarg. Będą zwolnienia?
Źródło zdjęcia: sxc.hu
Spółka Przedsiębiorstwo Gospodarki mieszkaniowej przegrała przetarg na Konserwację zieleni na terenie miasta Bełchatowa w 2018 roku. Korzystniejszą ofertę złożyła firma z Łodzi.

Spółka z Bełchatowa w tym roku nie będzie zajmowała się koszeniem trawników.
. Cena ofertowa PGM to 1 030 297,20 zł, natomiast cena ofertowa łódzkiej wygranej firmy to 891 735,90 zł.

W ubiegłym roku często mieszkańcy Bełchatowa skarżyli się, że trawniki nie są skoszone. Czy w tym roku ten problem zniknie?
Jak łódzka firma będzie wywiązywała się z zobowiązań. O tym przekonamy się już wkrótce.

Pojawił się niestety inny problem. Czy brak pracy w PGM będzie wiązała się ze zwolnienia? Niestety jest takie prawdopodobieństwo, że pracę straci nawet kilkanaście osób.

Przetarg na utrzymanie zieleni w mieście nie został jeszcze formalnie rozstrzygnięty, otwarto oferty, a firmy zostały wezwane do składania dokumentacji.

ES
Tagi: PGM, Bełchatów, koszenie traw, przetarg
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 • Do "Kataklizm": u mnie też od zeszłego roku nagle zaczęła się nie zgadzać woda. Może mieszkańcy z wielu bloków z tym samym problemem powinni się gdzieś zwołać i razem zawalczyć z PGM-em? Bo jak robię to sama, to nie mogę się niczego doprosić - jak po pół roku niby była "kontrola", to ominęła dziwnym trafem kilka mieszkań, nie mówiąc o tym, że pani "kontrolująca" nawet sama nie spisywała liczników. Najlepsze jest tłumaczenie, że to na pewno nagle zepsuły się wszystkie liczniki we wszystkich mieszkaniach, ale na pewno wina nie leży po stronie PGM. Może czas coś z tym zrobić? Bo coś mi się zdaje, że pieniądze za rzekome niedopłaty za wodę idą na pensje dla rozbudowanej administracji...
  Autor:ktoś Data: 2018-03-06 10:21:59
 • co będzie pilnował teraz Radosław Wodziński, jak ŁÓdz wygrała obsługę zieleni proponuję sympatycznemu Radkowi powrót do S.M
  Autor:Karolek Data: 2018-03-05 19:14:42
 • Odwołać prezesa już dawno to powinni zrobić
  Autor:Haha Data: 2018-03-05 17:52:33
 • CO Z NIEBILANSUJĄCĄ SIĘ WODĄ.
  Autor:KATAKLIZM Data: 2018-03-05 16:53:49
 • Powinna być możliwość rozliczenia i nie tylko o zieleń chodzi. Każde stanowisko pracy powinno być poddane redukcji jak okaże się zbędne.Szczególnie w administracji, kto to słyszał żeby w dobie komputeryzacji potroiła się liczba urzędników.
  Autor:Beata Data: 2018-03-05 16:10:27
 • no nie wiadomo jak ta firma z łodzi będzie się spisywała
  Autor:nitecki Data: 2018-03-05 15:54:34
go to top