Pobiegli Tropem Wilczym w Bełchatowie - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Środa, 27 marca 2019
Wybierz miasto na mapie
Pobiegli Tropem Wilczym w Bełchatowie
Data dodania: 2018-03-05 08:33:25
Pobiegli Tropem Wilczym w Bełchatowie
Pobiegli Tropem Wilczym w Bełchatowie Pobiegli Tropem Wilczym w Bełchatowie Pobiegli Tropem Wilczym w Bełchatowie Pobiegli Tropem Wilczym w Bełchatowie
Źródło zdjęcia: Facebook/MCS Bełchatów
Pierwszy bełchatowski Bieg Tropem Wilczym za nami. W biegu wzięło udział około 170 osób.

Bieg "Tropem Wilczym. Bieg pamięci Żołnierzy Wyklętych" w Bełchatowie odbył się pierwszy raz.
. Trasa prowadziła alejkami parku przy Muzeum Regionalnym.

Niedzielny bieg na 5 km, który był pierwszym z cyklu "Triady Bełchatowskiej", w kategorii mężczyzn wygrał Michał Drążek (17:21), który na finiszu wyprzedził Kacpra Krawczyka (17:24). Trzeci był Tomasz Sonciński (17:33). Wśród pań najszybsza była Wiktoria Konieczna (20:18), druga Paulina Kołatek (21:33), a najniższe miejsce na podium dla Agnieszki Olczyk (22:49).” - informuje MCS Bełchatów.

Pogoda podczas biegu w Bełchatowie dopisała. Biegi odbyły się w ponad trzystu miastach w Polsce, a wzięło w nich udział ok. 70 tys. ludzi.

ES
Tagi: bieg tropem wilczym, Bełchatów, muzeum
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
go to top