Koksowniki na bełchatowskich przystankach - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Wtorek, 26 marca 2019
Wybierz miasto na mapie
Koksowniki na bełchatowskich przystankach
Data dodania: 2018-02-26 12:41:34
Koksowniki na bełchatowskich przystankach
Koksowniki na bełchatowskich przystankach Koksowniki na bełchatowskich przystankach Koksowniki na bełchatowskich przystankach
Źródło zdjęcia: belchatow.pl
Zima daje w kość. W te mroźne dni na przystankach e Bełchatowie zostały ustawione koksowniki.

Koksowniki w Bełchatowie ustawione są na przystankach, z których korzysta najwięcej mieszkańców. Jest to bardzo dobry sposób, aby ogrzać się czekając na autobus. Na terenie Bełchatowa zostało rozstawionych 11 koksowników.
.

-Koksowniki rozpaliliśmy w sobotę wieczorem. Wszystkie ustawione są w sąsiedztwie przystanków autobusowych. Można się ogrzać w okolicy Rynku Grocholskiego, szpitala, noclegowni przy ul. Czaplinieckiej oraz na Wojska Polskiego – przy rondzie, wiadukcie i bloku 201. Żarzące kosze pojawiły się też na os. Przytorze – m.in. w pobliżu kościoła i supermarketu przy bloku 341, a także na ul. Staszica niedaleko supermarketu i na krańcówce przy ul. Budryka – mówi Jarosław Papuga z Przedsiębiorstwa Gospodarki Mieszkaniowej, które odpowiedzialne jest za zimowe utrzymanie dróg i obsługę koksowników.

Do kiedy mieszkańcy będą się mogli ogrzewać przy koksownikach, dokładnie nie wiadomo – wszystko uzależnione jest temperatur.

ES
Tagi: koksowniki, Bełchatów, przystanki autobusowe
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
go to top