UWAGA! Nowa kradzież „Pod legendą” - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Wtorek, 26 marca 2019
Wybierz miasto na mapie
UWAGA! Nowa kradzież „Pod legendą”
Data dodania: 2018-02-23 11:29:54
UWAGA! Nowa kradzież „Pod legendą”
Źródło zdjęcia: pixabay
Kolejna kradzież w Bełchatowie. Tym razem ofiara to 82-letnia bełchatowianka. Została okradziona przez nieznaną kobietę, która weszła do mieszkania pod pretekstem sprawdzenia ulgi na leki. Pokrzywdzonej ukradła pieniądze w kwocie 2200 złotych.

„Co pewien czas informujemy mieszkańców naszego regionu o nietypowych kradzieżach na tzw.
. „legendę”. Złodzieje dokonujący tego typu przestępstw nieustannie zmieniają swój zawód. W tym tygodniu policjanci zostali powiadomieni przez 82-letnią mieszkankę Bełchatowa, która nie wyczuwając złych zamiarów, wpuściła do swojego mieszkania nieznana kobietę, pod pretekstem sprawdzenia przysługującego jej dodatku na leki. Jednak aby to zrobić, kobieta zażądała okazania odcinków z renty. Kiedy starsza pani dała kobiecie potrzebne dokumenty, ta kazała usiąść 82-latce na krześle celem zbadania jej kręgosłupa. Po wyjściu kobiety z mieszkania, okazało się że z szafki i kieszeni płaszcza zniknęły renty bełchatowianki i jej męża w kwocie 2200 złotych."
- infomuje KPP Bełchatów.

Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Bełchatowie.

Policjanci ponownie apelują o zachowanie szczególnej ostrożności w stosunku do osób podających się za „pracowników administracji”. Jeżeli nie wiemy z kim mamy do czynienia po prostu nie otwierajmy drzwi.

Jeżeli zauważycie Państwo, że na klatce schodowej kręci się ktoś podejrzany, albo ktoś będzie próbował w ten sposób przekonać Państwa do wpuszczenia do mieszkania prosimy o pilny kontakt z bełchatowską Policją pod numerem 997 lub 112.

KPP Bełchatów / ES
Tagi: kradzież, pod legendą, Bełchatów
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
go to top