UWAGA! Grypa zaraża w bardzo szybkim tempie - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Wtorek, 26 marca 2019
Wybierz miasto na mapie
UWAGA! Grypa zaraża w bardzo szybkim tempie
Data dodania: 2018-02-21 14:45:05
UWAGA! Grypa zaraża w bardzo szybkim tempie
UWAGA! Grypa zaraża w bardzo szybkim tempie UWAGA! Grypa zaraża w bardzo szybkim tempie UWAGA! Grypa zaraża w bardzo szybkim tempie
Źródło zdjęcia: pixabay, PIS Bełchatów
W powiecie bełchatowskim odnotowano tendencję wzrostową zachorowań na grypę. Wprowadzono zakaz odwiedzin w szpitalu.

Grypa na terenie powiatu bełchatowskiego szerzy się w niesamowicie szybkim tempie. Jak informuje nas Powiatowa Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Bełchatowie „Zaobserwowano tendencję wzrostową.
.

W styczniu odnotowano 4962 (2479 dzieci od 0 – 14 lat) zachorowań na grypę i grypopodobne, natomiast w od 1 do 15 lutego jest to aż 3939 (1693 dzieci od 0-14 lat).

Dyrekcja Szpitala w Bełchatowie poinformowała, że z powodu zwiększonej zachorowalności na grypę i infekcje grypopodobne, z dniem 15.02.2018r. wstrzymuje się do odwołania odwiedziny w Zakładzie opiekuńczo-leczniczym.

Jak uchronić się przed zachorowaniem? Przede wszystkim należy dbać o higienę osobistą i unikać kontaktu z chorymi osobami. Powyżej ulotki z poradami jak nie dać się grypie.

ES
Tagi: grypa, zachorowania, powiat, Bełchatów
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
go to top