Podwyżki bez porozumień płacowych! Złoczew do szuflady? Przyjęcia do Kopalni - są, czy ich nie ma? - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Środa, 23 stycznia 2019
Wybierz miasto na mapie
Podwyżki bez porozumień płacowych! Złoczew do szuflady? Przyjęcia do Kopalni - są, czy ich nie ma?
Data dodania: 2018-02-15 18:06:22
Podwyżki bez porozumień płacowych! Złoczew do szuflady? Przyjęcia do Kopalni - są, czy ich nie ma?
Podwyżki bez porozumień płacowych! Złoczew do szuflady? Przyjęcia do Kopalni - są, czy ich nie ma? Podwyżki bez porozumień płacowych! Złoczew do szuflady? Przyjęcia do Kopalni - są, czy ich nie ma? Podwyżki bez porozumień płacowych! Złoczew do szuflady? Przyjęcia do Kopalni - są, czy ich nie ma?
Źródło zdjęcia: wikipedia, solidkwbbel.pl
Bark porozumień płacowych między związkami zawodowymi bełchatowskiej kopalni, a pracodawcą.

Dziś cztery związki zawodowe „Solidarność”, „Konto”, ZZ Pracowników Ruchu Ciągłego i ZZ Górnictwa Węgla Brunatnego wystosowały specjalny komunikat.
. Można w nim przeczytać o postulatach z jakimi związki wystąpiły do Dyrektora KWB. W piśmie zawarte są również informacje o Złoczewie oraz o przyjęciach do kopalni. „Z jednej strony nie ma przyjęć do kopalni - żadnych oficjalnych ogłoszeń o naborze, żadnych oficjalnych przesunięć ze spółek zależnych. Z drugiej strony wciąż pojawiają się informacje o nowych osobach zatrudnianych w kopalni i elektrowni.”

Powyżej treść komunikatu.

ES
Tagi: związki zawodowe, kopalnia, bełchatów
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 • A gdzie pozostałe związki? Imprezują z derekcją. Wszystko do czasu...czekamy na tsunami, które ich zmiecie. Czy oni nie muszą się rozliczać przed górą chociażby z węglowej?
  Autor:Jeszcze jedno Data: 2018-02-18 12:52:40
 • Do TKM: panowie dyrektorzy i lucy od misiewicza zadowoleni że kasa co miesiąc wpływa. Kiedy ci z góry ich rozliczą? Zastraszanie i TKM to ich dewiza. Nie po to szliśmy do wyborów w Bełchatowie.
  Autor:Szambo Data: 2018-02-18 12:43:15
 • Elbest Security opanowany przez gamoni z Gorzkowic. Słowiński - wice prezes, Dolot zarządza ochroną. Błyskawiczny awans po wygranej, Z wartownika w elektrowni na szefa całej ochrony w GIEK SA którą przez parę lat mozolnie tworzył nasz komendant Kędziak z pomocą Tuliszki, Od czasu ich odsunięcia nic się nie dzieje.Całkowita stagnacja i straszenie pracowników zwolnieniami.
  Autor:Obserwaror Data: 2018-02-18 09:47:46
 • W sposób ciągły są przyjmowane pociotki posłanek z radomska i pajęczna. Żenada co druga rejestracja to ERA i EPJ. Takiego cyrku to w tej kopalni jeszcze nie było. Można mieć nawet dyscyplinarkę i być wśród nowoprzyjętych. Tupet osiągnął poziom szamba. Co panowie dyrektorzy na to? Bo lucy też z radomska.
  Autor:TKM Data: 2018-02-18 00:28:54
 • Są przyjęcia na kopalnie jednak tylko dla rodzin osób siedzących w świniarni na Binkowie.
  Autor:kjugxc Data: 2018-02-17 23:05:02
 • Proponuję aby powołać nowy związek.Czy to pomoże? nie mam pojęcia.Ale będzie lokum,zaproszenie do stołu a może nawet etaty.
  Autor:Dow****ny Data: 2018-02-16 09:51:14
 • Tak było jest i będzie i nic nigdy się nie zmieni nigdy
  Autor:Prawda Data: 2018-02-15 23:21:02
 • Wszędzie ta farsa ze dostają się sami najlepsi czy to kopalnia czy mundurówka samorząd wszędzie kit pijarowy dla nieświadomych
  Autor:farsa Data: 2018-02-15 20:38:33
go to top