„Czarna Pantera” w kinach Helios! - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Środa, 12 grudnia 2018
Wybierz miasto na mapie
„Czarna Pantera” w kinach Helios!
Data dodania: 2018-02-14 11:39:31
„Czarna Pantera” w kinach Helios!
Źródło zdjęcia: Helios
Jeśli jest coś na co fani Marvela czekają, to bez wątpienia jest to nowy superbohater! Ten najnowszy to afrykański król w przebraniu drapieżnika! Czarna Pantera pobudził wyobraźnię w genialnej „Wojnie bohaterów”. Choć pojawił się tylko na chwilę, to wystarczająco mocno rozbudził oczekiwania… Kina sieci Helios zapraszają na premierowe seanse filmu „Czarna Pantera”!

T’Challa po śmierci swojego ojca, króla Wakandy, wraca do rodzinnego kraju, by objąć tron. Wkrótce Wakanda zostaje napadnięta przez dawnego wroga. W obliczu niebezpieczeństwa młody władca zbiera sojuszników i robi wszystko, aby pokonać groźnego przeciwnika i ochronić swój dotąd pozostający w izolacji lud, jego kulturę i całą wysoce rozwiniętą technologicznie cywilizację.
. By udowodnić, że jest godzien miana króla, T’Challa jako Czarna Pantera staje w obronie nie tylko swojej ojczyzny, ale i całego świata.

To, co nas ekscytuje, to nie tylko wspaniałe efekty wizualne, czy cechy charakteru lub umiejętności Czarnej Pantery. „T’Challa ma pod opieką cały naród, a rzadko na którym z bohaterów spoczywa tak duża odpowiedzialność” – wyznaje Chadwick Boseman, który wciela się postać głównego bohatera. Stan Lee – producent wykonawczy i współtwórca komiksowej postaci – dodaje: „Nasz bohater jest nie tylko królem i wodzem plemienia, ale jest kimś więcej. Gdy poznajemy go lepiej, wtedy zaczyna się prawdziwa jazda”. Nie chodzi tylko o spektakularne akcje, bo choć to kino przygodowe, to jednocześnie pozwala spojrzeć na bohatera z zupełnie innej perspektywy.

Wspaniały scenariusz podnosi poprzeczkę ponad znane granice uniwersum Marvela,
a Widzowie zyskują bogaty, autentyczny, pełen nowej energii film. Błyskotliwy, niezłomny i niebywale zwinny. Tak, w mieście pojawił się zupełnie nowy bohater!

Helios


Artykuł sponsorowany
Tagi:
go to top