Kabaret Neo-Nówka - Kazik sam w domu - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Środa, 23 stycznia 2019
Wybierz miasto na mapie
Kabaret Neo-Nówka - Kazik sam w domu
Data dodania: 2018-02-14 09:30:51
Kabaret Neo-Nówka - Kazik sam w domu
Źródło zdjęcia: Materiały Partnera
Kabaret Neo-Nówka wystąpi w Bełchatowie z najnowszym programem "Kazik sam w domu".

"Kazik sam w domu” to najnowszy program wrocławskiego Kabaretu Neo-Nówka. Tym razem mistrzowie ciętej riposty zabierają widzów w realistyczny świat codziennych obowiązków domowych. W tym programie, jak sam tytuł sugeruje, Neo-Nówka bierze na warsztat świat mężczyzn.
. Jest to niekonwencjonalna instrukcja obsługi współczesnego mężczyzny z której dowiemy się jak radzić sobie z facetem, jak facet sobie nie radzi i jak sobie z tym poradzić.

Elementem spinającym cały program jest zgrabnie poprowadzona fabuła archetypowej polskiej rodziny. W programie nie zabraknie autorskich piosenek, które są stałym elementem koncertów i niewątpliwym atutem Neo-Nówki.
Sami artyści nowy program streszczają jednym zdaniem: "Każdy jest Kazikiem swego losu”.

Program jest zaskakujący, śmieszny i prawdziwy. Neo-Nówka nie zwalnia tempa i nie obniża lotów. Mistrzostwo w każdym calu.

Neo-Nówka
Bełchatów
Hala Widowiskowo-Sportowa BOT KWB, ul. 1 Maja 61
10 marzec 2018, godzina 20.

Szczegóły dotyczące biletów dostępne na stronie:
http://ajoanna.com/wydarzenia?eid=63342

Materiały Partnera / ES
Tagi: kabaret, ne-nówka, Bełchatów
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
go to top