Muzyczne pożegnanie ferii zimowych - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa


 
Niedziela, 25 lutego 2018
Wybierz miasto na mapie
Muzyczne pożegnanie ferii zimowych
Data dodania: 2018-02-13 10:08:30
Muzyczne pożegnanie ferii zimowych
Źródło zdjęcia: MCS Bełchatów
Blisko 200 osób przewinęło się przez Lodowisko Miejskie w trakcie ponad dwugodzinnej dyskoteki „Rozgrzejmy lodowisko w rytmie disco", która symbolicznie zakończyła okres ferii zimowych. Każdy kto opuszczał taflę lodowiska czynił to z uśmiechem.

– Lodowisko „rozgrzewamy" już od wielu lat, bo jeśli mnie pamięć nie myli, to gdy zaczynaliśmy tego obiektu jeszcze nie było. Wtedy imprezę organizowaliśmy na ślizgawce, która była tworzona na kortach
– wspomina Paweł Uznański, wiceprezes spółki PEC Bełchatów. – Te imprezy wpisały się w miejską tradycję, a my co roku staramy się naszej młodzieży jakoś te ferie urozmaicić – dodaje.

Zabawę rozpoczął pokaz układów artystycznych, w którym wzięła udział m.in.
. Klaudia Jakubczak jako Księżniczka Anna z „Krainy lodu", do utworu „Pierwszy raz jak sięga pamięć". – Pierwszy raz łyżwy założyłam jak miałam 6/7 lat. Z łyżwiarstwem figurowym mam do czynienia od niedawna, ponieważ jeżdżę dopiero pierwszy sezon. A można powiedzieć, że zaczęło się od rolek, bo stwierdziłam, że zimą będzie mi brakowało tej formy ruchu – opowiadała z radością nastolatka.

O dobrą i rytmiczną muzykę zadbał DJ, który nie zapominał o hitach list przebojów. Tak dobrze wyselekcjonowana muzyka pozwalała dzieciom wraz z rodzicami i dziadkami na wyśmienitą zabawę. Część starszych gości Lodowiska zapewne wspominała czasy, gdy ślizgała się np. między blokami na osiedlu Dolnośląskim. – Pamiętam takie lodowisko. Zawsze gdy wracałam ze szkoły, rzucałam plecak w kąt, brałam ze sobą łyżwy i tyle mnie widziano. To był dla mnie chyba najpiękniejsze czasy w moim życiu – śmieje się Olga Pełka.

Dzięki spółce PEC każdy gość dyskoteki mógł liczyć na gorącą herbatę i gadżety, które wzbogaciły pulę nagród loterii. W niej poza drobiazgami spółki były także materiały reklamowe Miasta Bełchatowa i vouchery na kwotę 1800 zł.

Relacja video: https://www.youtube.com/watch?v=lgcstaQF3KQ

Relacja foto: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.977836352365098.1073741886.765383480277054&type=1&l=e0313818c5

MCS Bełchatów / ES
Tagi: lodowisko, MCS, Bełchatów, dyskoteka
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
Meble Bełchatów Rolety Bełchatów restauracja pizzeria Bełchatów Jazda konna łódzkie dźwigi
go to top