Szansa dla pacjentów onkologicznych - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Środa, 16 stycznia 2019
Wybierz miasto na mapie
Szansa dla pacjentów onkologicznych
Data dodania: 2018-02-13 09:45:08
Szansa dla pacjentów onkologicznych
Źródło zdjęcia: zdrowie.lodzkie.pl
Szansa na lepsze i szybsze leczenie dla pacjentów onkologicznych bełchatowskiego szpitala.

Szpital Wojewódzki w Bełchatowie 2 lutego podpisał porozumienie z łódzkim szpitalem im. Mikołaja Kopernika.
. Pacjenci, u których zostanie wykryta zmiana onkologiczna w Bełchatowie natychmiast zostanie objęty leczeniem przez zespół z Kopernika.

Jest to bardzo dobra wiadomość dla pacjentów. Bełchatowski szpital nie ma oddziału onkologicznego. W przychodni przyszpitalnej pacjenci mogli jedynie korzystać z dwóch poradni: onkologicznej i chirurgii onkologicznej.  Teraz będą kierowani do szpitala Kopernika, gdzie otrzymają kompleksową opiekę.

ES
Tagi: pacjenci, onkologia, szpital, Bełchatów, porozumienie
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  • Kolejne przekłamanie, teraz pacjent nie będzie miał wyboru gdzie chce się leczyć, nie pojedzie np do Tomaszowa.A poza tym porzednio część leczenia bya dostepna w Bełchatowie np niektóre chemie
    Autor:pacjent Data: 2018-02-13 17:51:25
go to top