Odnalazł się właściciel psa - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa


 
Niedziela, 25 lutego 2018
Wybierz miasto na mapie
Odnalazł się właściciel psa
Data dodania: 2018-02-12 15:50:46
Odnalazł się właściciel psa
Źródło zdjęcia: KPP Bełchatów
Właścicielka psa, który został odnaleziony w kompleksie leśnym na terenie gm. Bełchatów zgłosiła się do schroniska, skąd odebrała swojego pupila.

9 lutego 2018 roku około godz. 9.
.00 funkcjonariusze bełchatowskiej komendy uzyskali informację, że w kompleksie leśnym w m. Zdzieszulice Dolne znajduje się przywiązany do drzewa pies. Po przybyciu na miejsce okazało się, że pies posiada obrożę oraz długi łańcuch, który nie był wbity w ziemię, a jedynie zaczepiony o wystające, ścięte pnie drzew. Ujawniony pies był koloru czarnego, nieokreślonej rasy. Ponieważ nie odnaleziono właściciela czworonoga, został on przewieziony do Schroniska Dla Bezdomnych Zwierząt PGM Sp. z o.o.. Weterynarz ocenił wiek zwierzęcia na około 3 lata.

KPP Bełchatów / ES
Tagi: przywiązany pies, właścicielka, odnaleziona, Bełchatów
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
Meble Bełchatów Rolety Bełchatów restauracja pizzeria Bełchatów Jazda konna łódzkie dźwigi
go to top