Odnalazł się właściciel psa - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Środa, 23 stycznia 2019
Wybierz miasto na mapie
Odnalazł się właściciel psa
Data dodania: 2018-02-12 15:50:46
Odnalazł się właściciel psa
Źródło zdjęcia: KPP Bełchatów
Właścicielka psa, który został odnaleziony w kompleksie leśnym na terenie gm. Bełchatów zgłosiła się do schroniska, skąd odebrała swojego pupila.

9 lutego 2018 roku około godz. 9.
.00 funkcjonariusze bełchatowskiej komendy uzyskali informację, że w kompleksie leśnym w m. Zdzieszulice Dolne znajduje się przywiązany do drzewa pies. Po przybyciu na miejsce okazało się, że pies posiada obrożę oraz długi łańcuch, który nie był wbity w ziemię, a jedynie zaczepiony o wystające, ścięte pnie drzew. Ujawniony pies był koloru czarnego, nieokreślonej rasy. Ponieważ nie odnaleziono właściciela czworonoga, został on przewieziony do Schroniska Dla Bezdomnych Zwierząt PGM Sp. z o.o.. Weterynarz ocenił wiek zwierzęcia na około 3 lata.

KPP Bełchatów / ES
Tagi: przywiązany pies, właścicielka, odnaleziona, Bełchatów
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
go to top