Doręczą decyzje podatkowe - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Środa, 23 stycznia 2019
Wybierz miasto na mapie
Doręczą decyzje podatkowe
Data dodania: 2018-02-09 12:40:54
Doręczą decyzje podatkowe
Źródło zdjęcia: belchatow.pl
Urzędnicy rozpoczęli doręczanie decyzji w sprawie podatku od nieruchomości na 2018 rok. 

Pracownicy Urzędu Miasta decyzje podatkowe na ten rok kalendarzowy będą roznosić do 27 lutego.
 
-Decyzje mogą być dostarczane od poniedziałku do soboty w godz. 9:00-20:00.
. Na prośbę podatnika pracownik urzędu, który dostarcza przesyłkę, zobowiązany jest okazać upoważnienie. Jeśli doręczyciel nikogo nie zastanie pod wskazanym adresem wróci w innym terminie. Może także zostawić decyzję u sąsiada, pod warunkiem że zobowiąże się on do przekazania jej adresatowi. Przesyłki, które z różnych powodów nie zostaną doręczone do 27 lutego, będą wysłane listownie.
- informuje UM Bełchatów.
 
Doręczyciele nie mają prawa pobierać od mieszkańców jakichkolwiek pieniędzy.  Wszystkie osoby, które będą odbierać decyzje proszone są o złożenie czytelnego podpisu na potwierdzeniu odbioru przesyłki.

Belchatow.pl /ES
Tagi: decyzje podatkowe, Urząd Miasta, Bełchatów, pracownicy
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  • A jakim prawem mogą zostawiać taką decyzję u sąsiadów? Ja mam takich sąsiadów, że nawet zgniłego pomidora bym im nie powierzyła i może sobie tego nie życzę?
    Autor:ciekawy Data: 2018-02-12 07:51:57
  • Przegięcie jest tak że.chodza w sobotę może jeszcze niedziela nich będzie dla nich dniem pracy. Zaczną chodzić od 4:30 do 23. Niech dzwonią do drzwi
    Autor:Mieszkaniec Data: 2018-02-10 16:01:50
go to top