Wypadek w Kalisku - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Środa, 23 stycznia 2019
Wybierz miasto na mapie
Wypadek w Kalisku
Data dodania: 2018-02-09 08:07:49
Wypadek w Kalisku
Źródło zdjęcia: JK
Skrzyżowanie w miejscowości Kalisko nie należy do bezpiecznych. Brakuje sygnalizacji świetlnej, dochodzi bardzo często do wypadków samochodowych czy kolizji.

W czwartkowe popołudnie dyżurny otrzymał zgłoszenie o wypadku samochodowym, do którego doszło na skrzyżowaniu w miejscowości Kalisko. Na miejsce tego zgłoszenia wysłano odpowiednie służby.
. W wypadku udział brały dwa pojazdy. Samochód ciężarowy oraz samochód osobowy. Przyczyna wypadku była prawdopodobnie taka sama jak zawsze w tym miejscu. Nie ustąpienie pierwszeństwa przejazdu.

Samochód osobowy poruszający się od strony Kleszczowa nie zatrzymując się przed znakiem stop, wjechał wprost pod nadjeżdżający samochód ciężarowy. Siła uderzenia w pojazd była na tyle duża, że samochód osobowy został odrzucony o kilkanaście metrów, kosząc płot i zatrzymując się na posesji. Samochód ciężarowy uszkodził słup energetyczny, najeżdżając na niego po zmianie pasa ruchu. W wyniku tego wypadku pomocy medycznej potrzebował kierowca samochodu osobowego.

JK
Tagi: wypadek, Kalisko, skrzyżowanie
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
go to top