Wypadek w Kalisku - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa


 
Niedziela, 25 lutego 2018
Wybierz miasto na mapie
Wypadek w Kalisku
Data dodania: 2018-02-09 08:07:49
Wypadek w Kalisku
Źródło zdjęcia: JK
Skrzyżowanie w miejscowości Kalisko nie należy do bezpiecznych. Brakuje sygnalizacji świetlnej, dochodzi bardzo często do wypadków samochodowych czy kolizji.

W czwartkowe popołudnie dyżurny otrzymał zgłoszenie o wypadku samochodowym, do którego doszło na skrzyżowaniu w miejscowości Kalisko. Na miejsce tego zgłoszenia wysłano odpowiednie służby.
. W wypadku udział brały dwa pojazdy. Samochód ciężarowy oraz samochód osobowy. Przyczyna wypadku była prawdopodobnie taka sama jak zawsze w tym miejscu. Nie ustąpienie pierwszeństwa przejazdu.

Samochód osobowy poruszający się od strony Kleszczowa nie zatrzymując się przed znakiem stop, wjechał wprost pod nadjeżdżający samochód ciężarowy. Siła uderzenia w pojazd była na tyle duża, że samochód osobowy został odrzucony o kilkanaście metrów, kosząc płot i zatrzymując się na posesji. Samochód ciężarowy uszkodził słup energetyczny, najeżdżając na niego po zmianie pasa ruchu. W wyniku tego wypadku pomocy medycznej potrzebował kierowca samochodu osobowego.

JK
Tagi: wypadek, Kalisko, skrzyżowanie
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
Meble Bełchatów Rolety Bełchatów restauracja pizzeria Bełchatów Jazda konna łódzkie dźwigi
go to top