Wzmożone kontrole bełchatowskich policjantów - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Środa, 23 stycznia 2019
Wybierz miasto na mapie
Wzmożone kontrole bełchatowskich policjantów
Data dodania: 2018-02-06 15:09:17
Wzmożone kontrole bełchatowskich policjantów
Wzmożone kontrole bełchatowskich policjantów Wzmożone kontrole bełchatowskich policjantów
Źródło zdjęcia: KPP Bełchatów
Jak ogromnym zagrożeniem na drodze jest tir kierowany przez znajdującego się pod wpływem alkoholu kierowcę nie trzeba nikomu tłumaczyć. Podczas trwających wzmożonych kontroli bełchatowscy policjanci sprawdzili tylko w ciągu jednego dnia 147 pojazdów ciężarowych. Wszyscy kierujący byli trzeźwi.
.


Wczoraj, 5 lutego 2018 roku o godzinie 6:00 patrole policyjne na terenie całego województwa łódzkiego rozpoczęły kontrolę kierowców samochodów ciężarowych, skupiając się głównie na drogach dojazdowych do centrów logistycznych oraz drogach wylotowych z miasta. Działania policjantów zakończyły się o godzinie 22:00.

W tym czasie policjanci bełchatowskiej drogówki dokonali kontroli stanu trzeźwości 147 kierowców ciężarówek. Wszyscy skontrolowani byli trzeźwi.

Celem wszystkich działań prowadzonych przez bełchatowską Policję na drogach naszego powiatu jest poprawa bezpieczeństwa w ruchu drogowym, dlatego w najbliższym czasie kierowcy mogą spodziewać się takich lub podobnych akcji. Chcemy zmobilizować kierowców do przestrzegania przepisów ruchu drogowego, nie tylko podczas zorganizowanych działań, ale przede wszystkim na co dzień.

KPP Bełchatów / ES
Tagi: kontrola, tiry, Bełchatów
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  • Bardzo dobrze tylko policję też powinno się sprawdzać
    Autor:Sas Data: 2018-02-06 16:58:40
go to top